Sekce

Galerie

/gallery/Venezia.jpg

Pokud se chcete cítit nesví a nebýt si jistí, co si o tomhle máte myslet, čtěte. Pokud jste citlivé duše a křehké květinky, nečtěte.

Squick by se neměl líbit nikomu, teoreticky.

18+

Zasloužila si volno, určitě. Milovala dny, kdy mohla jen tak zmizet z Volterry, úplně sama. Procházela se úzkými uličkami, které byly v tomhle ročním období prakticky prázdné, pokud nepočítáme zdejší obyvatele. A ti se před ní raději schovávali do domů, zavírali okna, překotně odstrkovali gondoly od mol a spěchali pryč.

Jane Benátky milovala. Nevěděla, proč se před ní starousedlíci mají na pozoru a poznají, co je zač i přes kontaktní čočky a napodobování lidských pohybů. Tady o ní prostě nějakým šestým smyslem věděli a to, že se ta děsivá dívka zase vrátila, se rozkřiklo nečekaně rychle. A ona si díky tomu užívala pocit predátora. Divoká kočka, před kterou se všechna drobná, zbytečná zvířátka rychle schovají do děr a nor. Šramot jejich chodidel ve stínech a ustrašený šepot za zdmi. Tak ubozí!

Přes cestu přeběhla těhotná žena. Za ruku vlekla malého chlapce, který při pohledu na Jane ztuhl. Vzduchem se nesl pach čerstvé moči. Jane znechuceně pokrčila nos, jako by prošla hnízdem krys.

Pro ni lidé nic jiného nebyli. Hmyz, krysy, odpad. Pohrdala jimi. Proto si ke krmení vždy vybrala ty nejnákladněji oblečené, ty, kteří vypadali, že ve svém životě dokázali spoustu věcí. Ty, kteří ostatními opovrhovali. Odmítala se krmit obyčejnými zavšivenými turisty.

Došla zpět do nejlepšího zdejšího hotelu. Apartmá v nejvyšším poschodí jí dělalo radost a užívala si ho pokaždé, když tu byla. Majitel hotelu i zaměstnanci se jí báli – jejich strach cítila už od náměstí Svatého Marka - ale peníze, které od ní dostali, jim rozhodně nesmrděly. Pochopili, že jim od ní nic nehrozí, jen když se jí budou klidit z cesty. Neptali se, proč nikdy nechodí na snídani, proč si nenechá dovézt něco do pokoje, proč jim nedovolí, aby jí vyměnili ložní prádlo. Když odjela, oddechli si a věděli, že mají zase na pár týdnů pokoj.

Tentokrát přišla jen proto, aby se vykoupala a převlékla. Protože on už tu také byl. Vydal se na krátkou procházku přes Calatravi jen proto, aby vítr roznesl po městě jeho vůni. Jen proto, aby ji k sobě nalákal. Hrál si s ní. Sváděl ji. A ona to milovala. Byl jediný, kdo si s ní mohl dělat, co chtěl. Věděl to, a plně toho využíval.

Napustila si vanu plnou horké vody, aby ze sebe smyla prach a puch toho města. Teď chtěla vonět jen pro něj, chtěla, aby cítil jen ji, její podstatu. Nemohla se dočkat koupele, která na ni čeká v jeho domě. Nemohla se dočkat jeho. Horko a tupé pulsování v jejím rozkroku bylo mučivé. Ráda by ho nechala čekat, aby taky trochu trpěl, ale věděla, že to není v jejích silách. Byla jeho.

Cesta k jeho domu se jí zdála nekonečná. Když se jí do cesty připletla skupinka turistů, využívající mimosezónních cen, neovládla se a zavrčela na ně. Kníkali jako hejno podsvinčat.

A pak už stála před jeho prahem. Nemusela klepat. Věděl o ní. Jakmile za ní zabouchl dveře, nakázal jí:

„Svlékni se.“

Měla na sobě jen plášť, takže stačil nepatrný pohyb a stála před ním nahá. Vzrušilo ji, když viděla, jak se mu rozšířilo chřípí a lascivní úsměv odhalil jeho zuby.

„Připravil jsem ti koupel,“ zavrněl a otřel se nosem o její rameno. Dotyk jeho průsvitně bledé pokožky na jejích zádech jí způsobil mrazení.

„Bavila ses?“ zeptal se.

„Byl to diplomat,“ hlesla, zatímco ji vedl k veliké koupelně.

„Snažil jsem se sehnat někoho, kdo by byl hoden té pocty,“ řekl, když vstoupili na mramorovou podlahu.

„Je to jen koupel,“ uklidňovala ho.

„Je to jen ředitel pobočky banky,“ pokrčil rameny. Dovedl ji ke starodávně vyhlížející vaně na nožičkách, umístěné uprostřed koupelny. Z pozlacených kohoutků tekla teplá voda a ředila krev ředitele. Jane přijala nabízenou ruku a s jeho pomocí vstoupila do lázně.

„Zbožňuju, jak potom voníš,“ zašeptal. „Mám chuť olíznout každý koutek tvého těla.“ Natáhla k němu ruku a on to hned vyzkoušel na jejím zápěstí. „Hmmm,“ zamručel spokojeně. Pak se postavil, ucouvl o dva kroky, aby na něj měla dobrý výhled, a začal se svlékat. Jane začala dýchat přerývaně.

„Nikdy se tě nenabažím, kuřátko moje,“ oznámil jí, když si rozepl drahou brokátovou vestu. „Jsi moje múza. Jsi moje malá, zlobivá holčička.“

„Ano,“ souhlasila omámeně. Rozepnul si košili a odhodil ji na zem. Nebylo většího rozdílu mezi dvěma těly jejich druhu. Zralý muž, jehož kůže připomínala pergamen, a mladá dívka, sotva odrostlé dítě. Nejmocnější vládce a jeho služebnice. Ten nejvyšší a ta, která milovala moc.

Stál před ní, nahý, vzrušený. Pozoroval maximální kontrast mezi červenou vodou a téměř bílou pokožkou jejího těla.

„Teď se postav,“ vyzval ji. Poslechla. Červené kapky stékaly od jejího krku přes drobná ňadra, útlý pas a téměř chlapecké boky. Byl jako u vytržení. V očích měl obrovský hlad a chtíč a ona věděla, že za pár okamžiků budou jeho i její potřeby ukojeny. Předtím ale musela přijít poslední část jejich předehry, tak jako vždy. Ta nejlepší. Na pár vteřin se jejich role prohodí.

„Teď, Jane. Potrestej mě.“

Jeho tělo se sesunulo k zemi pod náporem bolesti, kterou mu způsobovala. Zatínal zuby tak silně, že se vyrýsovaly šlachy na jeho krku, vystoupily svaly na zaťatých pažích a hrudi, objevily se prázdné a nepoužívané žíly na jeho spáncích.

Měla ho v hrsti. Teď byl jen její. Byl v její moci. Mohla si s ním dělat cokoliv.

Mohla by ho zabít.

Na pár vteřin byla ona tou nejmocnější bytostí jejich světa, a to vědomí způsobilo, že její vzrušení vystoupalo k vrcholu. Nohy jí pod náporem prudkého orgasmu vypověděly službu a ona s mohutným cáknutím nekoordinovaně klesla zpátky do vody.

Krev byla všude. I na něm. Postavil se, nejdřív trochu nejistě, ale během okamžiku už to byl zase on, hrdý, mocný, dokonalý. S pobavením sledoval její ztěžklá víčka a líný úsměv. Vzrušení, které s návalem nesnesitelné bolesti zmizelo, bylo zpět, ještě silnější než dřív.

„Ty malá mrcho,“ zachraptěl. Jane se zasmála. Nebyl to smích dítěte, nebylo to pubertální chichotání dívky. Byl to vábivý a omamný smích dospělé, uspokojené ženy.

„Tak pojď, Aro,“ zašeptala. „Jsem jen tvoje.“

Milovala víkendy v Benátkách.

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2   »

kajka

23)  kajka (12.04.2012 13:27)

Nebrasko, teoreticky je možný všechno.....třeba, že tohle vůbec není squick. Mně se to k nim hodí a moc se mi to líbilo. Jsem už asi stará a otrlá, abych v sobě našla byť jen kousíček odporu. A když to ještě napíšeš tak vkusně a dokonale.....stejně mi přijde, že doplňuješ jen to, co Steph (nechtěně?) naznačila. Všichni víme, že upíři (obzvlášť z Volterry) jsou krvelačné a sexuchtivé bestie. (Cullenovic a jejich přátelé prominou) Je mi jasný, že po těch staletích Ara hned tak něco nerozskotačí.
Díky.

22)  lulu (08.03.2011 20:16)

krasa, to by chcelo pokracko.

21)  ada1987 (07.03.2011 21:53)

teraz som tuto poviedku nasla, a som v soku.

Janeba

20)  Janeba (13.01.2011 12:28)

:) Když už si všichni bez problémů dovedeme představit, jak se někdo krmí tou nejvybranější krví, tak proč by se v ní taky nemohl vykoupat! Je to jako pít šampaňské,... nad případnou koupelí v něm by také málokdo ohrnoval nos! :) Nebí, ač jsem sama překvapena, líbilo se mi to! Vykreslila jsi strhující hrátky dvou v určitou chvíli rovnocenných partnerů!
Děkuji!!

Silvaren

19)  Silvaren (13.01.2011 09:27)

Někdy si po přečtení Tvých povídek přijdu jako patnáctiletá naivka (patnáctiletí prominou), která nikdy nebude tak dospělá, aby dokázala chápat a prožít sex tak, jak ho popisuješ. Je to dravé, naturalistické, odtažité a přitom totálně vášnivé. Je to tak dobré, že i když si myslím, že spojení Ara a Jane je tak trochu perverzní, tady mi vůbec nevadilo. Jsi génius!

Hanetka

18)  Hanetka (12.01.2011 15:09)

Nebrasko, jsi dokonalá. Ať se vrhneš na cokoli, povede se ti to. Co se týká zrovna téhle dvojky, tak nějak mám pocit, žes dopsala jen to, co už SM naznačila, ale netroufla si zajít do podrobností. Jane, zvrhle se vyžívající v bolesti jiných, Aro, láskyplně ji před celým shromážděním líbající na ústa, a pak jen tak mimochodem připouštějící, že se "ze zvědavosti" taky nechal pomučit - už tam mi nějak blesklo hlavou, jestli to bylo jen jednou. Psychologické učebnice uvádějí, že muži ve vysokém postavení, aby si kompenzovali tu jednostrannou zátěž mocí, často bývají v sexu submisivní a masochističtí, to se přímo nabízí... Takže mě ta dvojka ani dost málo nepřekvapila. A ve tvém podání dokonce ani neznechutila. Tak nějak mám z toho pocit, že když to oběma vyhovuje, ani to snad není perverzní. Jediné, co je pro můj žaludek diskutabilní, je nemožnost sehnat si potřeby, pomůcky a materiál ke svým hrátkám jinak než vražděním lidí... Nebude Jane přibuzná s čachtickou paní?

semiska

17)  semiska (12.01.2011 13:31)

Tak to bylo teda něco. Musim říci, že i když myšlenka krve a mučení mě malinko otřásla, byla povídka moc pěkná. Povedla se ti, Nebrasko. I když to není zrovna můj šálek čaje či kávy, líbilo se mi to.

julie

16)  julie (12.01.2011 09:11)

Ara chápu,po těch staletích... Z Jane je mi hořko,co pro ni znamená pocit nejvyšší moci
Ale povídka je přesná

Yasmini

15)  Yasmini (11.01.2011 21:54)

Je to přesně odměřená porce té nejlepší čokolády, výber nejlepších zrn. Když je jich moc hořkou v puse a lepí ti jazyk, ústa a ta jedinečná chuť se někam vytrácí.
Dokonale jsi vybrala správný počet ingrediencí a namíchala je do sebe.

Y.

14)  AMO (11.01.2011 21:18)

Ty v**e, asi mi vidíš do hlavy, protože jsem si říkala, že oni dva spolu musí něco mít. Nikdo se jim do jejich soukromí nehrabe, protože se jich bojí. Jenže tímto způsobem ulítlý sex se k nim naprosto a absolutně hodí. Tleskám Ti za odvahu a za popis geniálně řešeného kontaktu dvou lidí...lidí???
Ale jo, láska je mocná všude, že dámy...

giselle

13)  giselle (11.01.2011 20:14)

he je to velmi dobře napsané a dějově je to hodně takové... upíří!

nejsem perverzní, ale tohle se mi líbí, prostě to k Arovi a Jane sedí.

dobrá práce

sfinga

12)  sfinga (11.01.2011 19:38)

Tohle napsat je veliký kumšt Všechno vzrušení, vášeň a chtíč můžou působit odpudivě, ale tady ne, tady jsou to skutečné touhy dvou pro mě odporných bytostí. Velkého manipulátora a upírky s naprosto zvrácenou myslí. A přece se mi z toho klepou nohy a vidím ty dva před očima.
Páni

Lioness

11)  Lioness (11.01.2011 19:24)

Mě se to líbilo. A zábavné je, že se vážně nestydím a nepřijde mi to nechutné. Holt do světa ff mě přivedl Harry Potter. Ve světě té fanfiction je, popravdě, více možností. Rapefiction, BDSM, PWP, slash... Všechno to tam působí přirozeněji, do světa se smrtijedy a Voldemortem se to vše dá zařadit velice lehce...
O to víc tedy oceňuji, když někdo dokáže napsat něco tak drsného a zařadit to do Twilight světa. Protože na tomhle webu přeci jen převažují romatické jemné duše.
Bylo to silné a skvělé.

belle

10)  belle (11.01.2011 19:14)

úžasná povídka
konečně někdo po dlouhé době napsal povídku o skutečných upírech, pravý upír by měl toužit jenom po dvou věcech, krvi a sexu, a to jsi ty tady naprosto úžasně napsala a popsala
Jane a Aro k sobě skvěle pasují, ona masochistická a zlá, on mocichtivý a lehce bláznivý (kdo chce, může si pod tím slovem představit úchylný)
musela jsem si to přečíst tři krát a upřímně řečeno ještě teď to rozdýchávám, ale vždycky jsem si nějak podobně představovala upíří hrátky
takže jedním slovem úúžžaassnnéé

Alaska

9)  Alaska (11.01.2011 18:51)

Tak jo, risknu, že od teď budu považovaná za perverzačku, ale nadchlo mě to. Ten nápad, využití povah, jejich darů, jejich pověstí, podle mě to do sebe tak skvěle zapadá. Jako by to tak mělo být, jako by to tak bylo. Je to děsivé, přiznávám, ale Volterra má být děsivá a šokující pro obyčejné smrtelníky.

8)  Tru (11.01.2011 18:19)

Tohle zvládne jen málokdo, takže se klaním, pro jistotu jsem to přečetla dvakrát, abych opravdu uvěřila..Jane a Aro? Většinou ji dávají dohromady s Demetrim nebo Felixem, ale Aro Povedené

Twilly

7)  Twilly (11.01.2011 17:42)

Vieš čo Neb??? TOTO BOLO NORMÁLNE UVERITEĹNÉ, dosť čudné samo o sebe na ff, čo??? Ale teraz vážne. Ja som zase naopak celkom liberál a len tak niečo ma nepohorší... ostatní prominou... jednoducho sa mi to páčilo a basta fidli motyka ... milá moja na to, aby to bol OZAJSTNÝ Squick (tj, že by sa nám to nemalo páčiť),no je to fakt dobre napísané, nabudúce zmeň osoby za "obľúbené" páry a uvidíš to tóčo.. to ešte len bude Squick ... ee.. si dobrá Neb, si dobrá

ambra

6)  ambra (11.01.2011 17:19)

Pozná někdo, když okopčím koment od Evelyn? Tak ne, no.
Neb, úžasné. Tohle je přesně důvod, proč mi dělá problém číst povídky, kde je hodnější Jane a chápavý Aro. Jsou to dravci, kurnik, a i když někoho pohladí, furt mají ty červený oči. Takhle vymakaný a ujetý sex k nim přesně sedí (ono je to možná fuška vymyslet něco, co by Tě po třech tisíciletích vzrušilo, že ).
Takže přeci jen použiju slova níže skvěle použitá: Výborně zachované (skoro koncentrované) charaktery, úžasná atmosféra.
Děsivě sugestivní. JO!!!
Jo a perex mě rozsekal .
A ještě děkuju, že tu káru lehké úchylačky chvilku potáhneš za mě

MisaBells

5)  MisaBells (11.01.2011 17:17)

Já nevím čím to je, ale tenhle pár se mi neprotivil. Což ovšem nejde říct o té scéně. Když pominu excelentně sepsanou povídku, kterou jsem vážně zhltla, tak ta krev ve vaně a sado maso... Bylo to zvláštní. Možná bych víc šílela, kdyby tam místo Jane byla třeba Esmé anebo místo Ara Edward (To bych URČITĚ šílela). Takže jsem rozpolcená. Sepsáno skvěle, jako squick to ale nejspíš nepovažuju. Mě se tihle dva spolu neprotivili. Nebrasečko, krásně napsané.

Evelyn

4)  Evelyn (11.01.2011 16:58)

Nepokládám se za perverzní, z porna se mi zvedá žaludek a nemám ráda horory. Tohle se mi ale fakt líbilo
Mělo to atmosféru a náboj. Upřímně si nemyslím, že tohle je kategorie, kterou by zvládla většina autorů tak, aby zachovala řekněme kvalitu a neskouzla nějak k lacinýmu pornokrváku. Přečíst si tuhle povídku jednou mi tak nějak stačilo (ale i Ptáky či Malého vraha jsem vícekrát nezvládla). Nicméně, i když to není typ literatury, kterému bych holdovala, vtáhlo mě to a scénu s vanou už jsem viděla docela živě (budu mít určitě krásné sny...). Zachovalas charaktery postav a ukázala určitou drsnost a syrovost, jaká dle mého k upírům, alespoň těm klasickým, patří.

1 2   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek