Sekce

Galerie

http://stmivani-ff.cz/gallery/Sudice_per.jpg

Náš zamilovaný pár E+B nebyl jedinou obětí alkoholového dýchánku paní Patlavé....

Motto: Nikdy nevěřte tomu co vidíte

Pozn: Nevhodné do 15ti let

To samé brzké ráno na druhém konci města...

Mike se protáhl a zazíval. Vykolíbal se z pelechu a zamířil do koupelny. Jeho močový měchýř už byl na pokraji svých sil. Jen tak ledabyle automatickým pohybem hmátl pod okraj pyžamových kalhot a uvolnil svěrač.

V tu chvíli mu došly dvě věci:

Za prvé -  po nohou mu stékal proud teplé moči.

Za druhé -  v ruce nic nedržel.

Chvíli nechápavě zíral na prázdnou ruku a loužičku, která se pod ním utvořila, a v příštím okamžiku si bleskurychle stáhl kalhoty.

Pokud by se do něj chtěl v ten moment zakousnout nějaký upír, byl by o hladu, protože v Mikeovi by se krve nedořezal.

Z koupelny se ozval řev připomínající námluvy paviánů, následovaný pádem těla.

Do koupelny vběhla vyděšená Mikeova matka. Udiveně se zarazila ve dveřích a vyhrkla: „Jessico?! Co tu probůh děláš?“

Pak zrudla a vykoktala: „No, taky nás mohl Mike varovat, když už si začal vodit domů svou holku na noc. A kde vůbec je?“

Dívala se na očividně zmatenou Jessicu, která si podivnými pohyby přejížděla po prsou, poulila oči a z úst jí vycházely nedešifrovatelné skřeky.

Mikeově matce naskákaly na tvářích červené fleky a procedila skrz zuby: „Tohle je vrchol, to si schovej, až budete s Mikem sami, já u toho rozhodně být nemusím!“ Načež naštvaně práskla dveřmi.

Mike stále sedící v louži na podlaze koupelny se pokoušel rozchodit svůj spadlý mozkový server. Co se to kruci stalo, proč mám prsa a kde mám hergot svou nejoblíbenější hračku? A proč mi máma říká Jessico?

Vyhrabal se na nohy a pohlédl do zrcadla.

„Aááááááá!“ vyšlo z něj, než server opět zkolaboval a tentokrát až do bezvědomí.Jessica se pomalu probouzela a v hlavě jí začalo šrotovat. Měli by Mikeovým rodičům říct, že spolu chodí. Tohle noční plížení z domu do domu je fakt děsný. Sice jsou sousedi, ale kdo má pořád podlézat ten plot? Odcházela od něj před svítáním a byla tak utahaná, že padla do postele oblečená.

Ještě se zavřenýma očima si promítala včerejší žhavou noc. Zvedla se do sedu s úmyslem jít pod sprchu a trochu se zchladit, ale něco ji zarazilo.

Nezvyklý pocit plnosti a pnutí v rozkroku. Podívala se směrem dolů. Její minisukně se vpředu nadouvala jak plachty škuneru za plného větru. A proč má sakra tak chlupatý nohy?

Nechápavě zavrtěla hlavou a její rozespalý mozek odmítal začít ranní směnu.

Postavila se a pohlédla před sebe.

„Miku?!“ zírala jak bacil do lékárny na zjev před sebou. Mike, navlečený do její minisukně a piditrička, s pusou otevřenou, že vrata od pískovny by proti tomu byla jak dírka v jehle, a v očích absolutní nechápačku.

Ke všemu se mu pod minisukní podezřele rýsovala jakási boule.

Jessica natáhla ruku a udělala dva kroky, totéž udělal Mike. Hned poté se Jess dotkla velkého zrcadla, které viselo na zdi.

Chvíli ona i Mike v zrcadle otvírali a zavírali pusy, jak kapr při své poslední modlitbě před výlovem.

Poté jí mozek konečně akceptoval stav probuzení a Jess se beze slova zřítila v mdlobách na podlahu.Když se Mike probral a zjistil, že se mu to nezdálo, hodil na sebe džíny, mikinu a vystřelil k Jess. Naštěstí měla okna v přízemí a jedno byl otevřené.

Našel ji zrovna v okamžiku, kdy zírala do zrcadla a poté se poroučela k zemi. Tedy ji... našel své tělo.

Vzal z nočního stolku skleničku a vychrstl ji svému tělu do obličeje.

Jess zaprskala a nevěřícně mžourala sama sobě do tváře.

„Jess,“ zkusil Mike, jestli mu fungují hlasivky.

Jessika byla chvíli jak socha a pak se mu s pláčem zhroutila do náručí. Vzhledem k tomu, že Jessičino tělo nebylo zvyklé posilovat, Mike pod tíhou svého těla zahekal a zhroutil se.

„Co se to s námi stalo, Miku?" vzlykala Jess a Mike se otřásl znechucením, když viděl, jak jeho tvář rudne, smáčí ji slzy a z nosu vytéká nudle.

„Nemohlo se to stát včera? Víš, jak jsi chtěl vědět, co pořád mají holky na tom vibrátoru?“

Mikeovi prolétla hlavou vzpomínka na neobyčejně poučný zážitek o tom, k čemu všemu může sloužit rektum.

„Možná, já nevím, a hlavně nevím, jak to vrátit zpátky,“ řekl nešťastně Mike.

„Jess, zlatíčko, vstávej, přijdeš pozdě do školy,“ zaslechli z chodby hlas Jessičiny matky.

„Co budeme dělat?!" hysterčila Jessica.

„No, nějak to snad ten den přežijeme a v noci zkusíme dělat to samé co dnes, třeba se zase všechno vrátí zpátky,“ navrhl Mike. Vidina vibrátoru mu podezřele rozechvěla hlas.

Jess souhlasila.

„Musíme se převléct,“ řekl Mike a sundal ze sebe džíny a mikinu.

Jess mu hodila podprsenku, tanga, halenku a sukni.

Mike si navlékl tanga stěžujíc si, že ho řežou mezi půlky, a zůstal bezradně stát s podprsenkou v rukou. Sundavat ji uměl dobře, ale oblékání bylo mimo jeho motorické dovednosti.

Jessica už oblečená do jeho džínů a mikiny s podrážděným výrazem natáhla na své tělo podprsenku a pomohla mu i se sukní a halenkou.

Doufajíce, že den proběhne bez dalších katastrof, se vydali do školy.Zatím u Belly doma.

Bella seděla na posteli a modlila se, aby Charlie už vypadl do práce. Jeho vymýšlení variací tanečních kroků, které se chystal při další schůzce předvést Sue v kombinaci s plánovanou návštěvou sexshopu v Seattlu na ni bylo už trochu moc.

Šla k oknu a vyhlížela Edwarda. V duchu si přemílala, co se vlastně stalo. Když ho načapala s hlavou pod její dekou, napadlo ji, že se konečně rozhoupal.

Ale místo toho se tvářil jak špatně umístěný přikázaný směr jízdy, ukazujíc vpřed, zboural jí postel a vypadl z okna.

Nabyla přesvědčení, že to musí vzít do svých rukou a vzpomínka na její deku visící na Edwardovi jí vnukla nápad.

Pak ho uviděla, jak se nezvykle pomalu blíží pod její okno. Edward měl v úmyslu skočit dovnitř. Odrazil se, ale noha mu sjela po mokrém kořenu a on se rozplácl na zdi těsně pod Belliným oknem. Ta jen nevěřícně zírala, jak její elegantní upír sjíždí po omítce, jak slina po skle.Když se Edward konečně dostal do pokoje, vše Belle vysvětlil.

„A co s tím budeme dělat? Mně úplně stačí myšlenky Charlieho, nepotřebuju znát fantazie celého Forks,“ řekla Bella nakvašeně.

„Budeme to muset vydržet přinejmenším dnes. Carlisle hledá informace o sudičkách, doufám, že na něco přijde."

Zamířili tedy do školy. S ohledem na současnou Edwardovu šikovnost řídila radši Bella.

Jakmile se přiblížili k městu, udeřily Bellu do mozku myšlenky snad všech 3000 lidí ve Forks. Chytla se za hlavu a zakvílela.

„Jak to proboha můžeš snést, vždyť to je jak na fotbalovém stadionu, připadám si jak sudí, co špatně odpískal penaltu.“

„Soustřeď se na něco jiného a představ si ty hlasy jako vzdálený šum,“ poradil jí Edward.

Bela to zkusila a vzpomněla si, co s ním udělalo zjišťování, zda není chlapeček.

Olízla si rty a zahleděla se Edwardovi do očí. Ten zíral na její pusu a drtil rukou plast na palubní desce. Ještěže měl na klíně Bellin batoh. Aspoň nějaké maskování, jen doufal, že jí tím tlakem nerozmačkal svačinu.

Hluk v Bellině hlavě sice ustoupil, ale tohle rozjímání jí nepřidalo na řidičských schopnostech. Málem to napálila do Mikea a Jess, kteří právě přecházeli školní parkoviště.

Vystoupili a vydali se za nimi. Jess se po ní ohlídla a Bella uslyšela: „Páni, ta má dnes ale hezký tričko a co teprv pod ním, hmmm, a její prdelka je taky rozkošná."

Bella si div nepřekousla jazyk.

Jess je lesba? A od kdy? Pak už jen nevěřícně zírala, jak po ní Jess hodila svůdně přimhouřenýma očima.

Zato Mike se na ni díval téměř zuřivě a hlavou mu letělo něco o vyzývavých potvorách...

Naštěstí už museli na hodinu, takže se soustředila na výklad pana Bannera, bohužel, prokládaný jeho sexuálními představami o Mikeovi.

Ani Jess to neměla lehké. Nejdřív ta potvora Bella, a teď ještě musela na záchod. V tomto směru neměla s použitím mužské anatomie žádné zkušenosti, tak raději zalezla do kabinky a udělala to tak, jak byla zvyklá. Jenže si přiskřípla kulky mezi prkýnko a mísu a zavyla, jak šakal v poušti. Celý den pak chodila stylem v kalhotách mám naděláno a každé sednutí na židli vyvolalo grimasu, jako by rodila ježky.

Mike to měl poněkud zábavnější. Řeči na holčičí toaletě a zážitek ve sprchách po tělocviku se mu vyloženě líbily. Ale když ho na konci chodby odchytil Tyler, strčil mu jazyk do pusy a přitiskl ho na něco, co se nedalo splést s tužkou v kapse, doufal, že se mu podaří udržet obsah žaludku na svém místě. Jen si bude muset vykloktat Savem.

Nejhůř na tom byl Edward. Hned po první hodině se mu podařilo zakopnout o práh a následně vletěl setrvačností do protějších dveří. K jeho smůle to byla dívčí šatna. Hlavou skončil v kovové skříňce, ze které se na něj vysypalo něčí spodní prádlo. S kytičkovými kalhotkami na nose se nešťastně rozhlédl. Nejdřív se strhl jekot, ale pak se dívky mohly přetrhnout, aby mu pomohly na nohy a oprášily mu oblečení.

Cítil se jak posvátný kámen přání, na ten si taky každý hmátnul.

Na obědě na sebe zvrhl nudličkovou polévku. Ty nudle z poklopce jeho černých džínsů vůbec nešly odstranit a zanechaly po sobě bílé fleky. Těch škodolibých pohledů na jeho rozkrok měl Edward za chvíli dost.

Netřeba zdůrazňovat, jak se jeho milí sourozenci bavili. Emmett každou chvíli vydal ohlušující zavytí. Rose to ochotně vysvětlila učiteli tím, že bere nové steroidy a toto jsou vedlejší účinky.

Alice se zase vždycky smála do ticha ještě dřív, než se něco stalo.

Když to tak shrneme, nikdo neměl svůj den.

Konečně vyučování skončilo a naše nešťastné oběti sudičky zamířily do svých domovů.Sudička aneb Ach ten alkohol - Poplach v La Push

Moje shrnutí

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Empress

3)  Empress (22.05.2012 09:31)

jaaaaaaaaaaaj, hahaha Super a tie hlášky

maryblack

2)  maryblack (18.05.2012 00:48)

Twilly

1)  Twilly (22.11.2011 06:48)

áááááááááááááááááááááááááááááá... pardón, ale docela dobrá věc ke kafi :D

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek