Sekce

Galerie

/gallery/shrnuti sarkas 1.JPG

kapitolové: AEB, AEB II., MW, Bludiště, Dozorce (v přípravě)

jednorázové: Keep breathing, Nová tvář v příběhu, Someday, Duše Anděla, Síla reklamy, Krátký druhý život Maxwella Powerse část 1. a 2.

drabble: Plameny bolesti

 

Vítejte v mém malém království!

Novinky:

Přidána 2. část Krátkého druhého života Maxwella Powerse..


Přepínátko na domeček na BH zde.

A malá nápověda co vás tam čeká... ;)

 

 


 

Co když nám v životě pomáhají různé bytosti? A některé třeba zrovna s láskou? Historie je zná pod různými jmény, ale jméno Bella ještě nikdo s bytostmi roznášejícími lásku nespojoval. Ale ona to opravdu dělá a co když dostane úkol, který ještě nikdo nedokázal? Dokáže najít lásku upírovi, který si chce všechno dělat sám a o pomoc nestojí? To vše se dozvíte v mé nové povídce.

 

1. řada

Počet kapitol: 10 + epilog

Zde

Galerie postav:

Bella Edward Tanya Amor Eros Valentýn Gabriel Michael

2. řada

Počet kapitol: 20 + epilog

Zde

Galerie postav:

Marissa Caleb


 

Forkští upíři žijí svou pohádku se šťastným koncem, jenže co zbytek světa?

Mají i další nárok na svoje štěstí nebo musí kvůli rovnováze světa trpět, aby mohli být jiní šťastní? A co ti, kteří svěřili své srdce někomu, kdo o ně nestál? Jak jejich život skončí? A pokud zrovna oni zemřít nemohou, jak se vyrovnat s věčností bez partnera po svém boku? Máme tu dvě bytosti, ženu a muže. Tanyu, které zbyly jen zklamané naděje a George, kterému nezbylo vůbec nic…

Počet kapitol: 36 + epilog

Zde

Galerie postav:

George Tanya Karen Anne Jeremy Hogan Tim Todd McArthur Leon Todd Jamie


Pravda, dar, který je spásou i prokletím. Život s darem, jako má Maggie, vyžaduje oběti nejen od ní, ale i od jejího okolí. I pro ty nejodhodlanější se nakonec její společnost stane nesnesitelnou a stejně tak se společnost ostatních stane nesnesitelnou pro ni. Lze ve světě, který je doslova bludištěm lží, najít cestu čisté pravdy? A pokud to jde, najde se někdo, kdo by s ní dokázal po té cestě kráčet a z toho bludiště ji vyvést? Navíc, když nikdo není neomylný...

Počet kapitol: 7

Bonus: Krátký druhý život Maxwella Powerse část 1. a 2.

Zde

Galerie:

MaggieLiamSiobhanAlistairJackMaxwell

Alistairovo sídlo

 

Říkají mu Dozorce. Místo jeho pobytu je utajené, stejně tak i jeho práce. Plně se zodpovídá jen jediné osobě na světě. Jeho dar ho předurčil k vykonávání práce, kterou nemůže dělat nikdo jiný. Jenže i upír, který své svědomí potlačoval stovky let, nakonec narazí na něco, co mu změní pohled na svět. Pak se v jedné chvíli rozhodne zradit i zachránit zároveň. Jenže, co mu to přinese? A co to přinese ostatním, které se do toho rozhodne vtáhnout bez jejich vědomí a souhlasu?

Počet kapitol: ???

∞ Zde ∞

Galerie postav:

Tristan


 

 

Keep breathing

Věčnost je dlouhá a ani upíři nejsou imunní vůči nudě. Když nejde jen o zábavu, ale o využití jejich schopností k pomoci lidem, může se to vymstít...

Songfic na stejnojmenou skladbu od Nickelback.

 

Nová tvář v příběhu

Edward odešel. Bella zůstala. Je vám taky nesympatická ta troska, která zbyla z racionální a předčasně dospělé Belly? Tak tady ji nenajdete, tahle Bella dokázala žít dál a v jejím životě se objevila nová tvář. Kdo je to?

Someday

Soutežní povídka, která se dostala na 2. místo, na téma Smrt Belly/Edwarda nebo obou. Nechala jsem se unést stejnojmenou skladbou od Nickelback a takhle to dopadlo.

 

Duše anděla

Když žijete věčně, dřív nebo později přijdete o všechny, které jste znali. I Bella si tímhle musela projít. Jaké by mohly být podle mě její pocity, když ztratila svou nejbližší lidskou přítelkyni, jsem se pokusila zachytit v této jednorázovce.

 

Síla reklamy

Parodie na letní zmrzlinovou reklamu v podánní naší známé rodinky. Neberte to moc vážně, to se jen projevilo moje potlačované šílenství. ;)

 

Plameny bolesti - drabble

Nemoc. Přeměna. Není to jedno? Bylo mi blbě a já to chtěla dostat ven. Když už nikdo nelitoval mě, tak alespoň Bellu. :D


 

Hrdinný smrtijed

(Kapitolovka)

Deset let po porážce Voldemorta se vracíme do Bradavic za jedním z profesorů nové generace. Draco Malfoy se svými zkušenostmi z obou stran barikády ví určitě dost o tom jak se bránit proti černé magii a tak není divu, že jako jedinečně kvalifikovaný už nekolik let učí mladé studenty to co sám tak ovládá. Život v ústraní se mu zamlouvá a nejspíš by se mu zamlouval i dál, kdyby nenastoupila do Bradavic jeho nová kolegyně a nepřinesla sebou vzpomínky...

Nová generace

(Kapitolovka)

Adoráta. Dcera Lenky a Nevilla Longbottomových. Ne dost výstřední, aby mohla proplouvat světem, jako její matka. Moc málo nevýrazná, aby se mohla držet stranou jako její otec. Jenže najít si vlastní cestu je někdy hrozná fuška. Zvlášť když všichni okolo vás se zdají lepší, zářivější a oblíbenější. A navrch, oni nemají tak blbé jméno…

Vílák

(Kapitolovka)

Tobiasův život měl být lehký. Je inteligentní, hezký a s dobrým původem, co víc si přát? Jenže starostlivost rodičů se pomalu ale jistě mění v závaží, které mu znesnadňuje dýchání. Adoráta je pryč, Rebeca má starosti s vlastní rodinou a Tobias začíná cítit, že čas, který mu protéká mezi prsty, už mu nikdo nevrátí. Bude schopný a hlavně ochotný s tím něco udělat?


A takovéhle krásné přáníčko k narozeninám jsem dostala! Moc za něj děkuji Sfinze i všem co tam otiskli(y) svou tlapku, jste nejlepší!

Tudy


A to je vše, přátelé... Zatím. ;D

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2 3 4 5 ... 23   »

442)  market (07.03.2016 12:18)

Moc mě mrzí, že jsi smazala Ona není! Jsem jen já... Nemáš ji aspoň někde v PC? Byla byl neskutečně moc ráda, kdybych si ji mohla znovu přečíst. Můžu se zeptat alespoň na důvod smazání?

441)  Sari (22.08.2014 11:44)

Moc mě mrzí, že jsi smazala ONJJJ. Po delší době jsem si na ni zase vzpoměla a chtěla si ji znovu přečíst (uz po několikáté) a nikde jsem ji nenašla:( Škoda myslím, že to byla skvělá povídka a hodně lidem chybí.

SarkaS

440)  SarkaS (05.04.2014 19:42)

Kristiana, smazala jsem ji ;)

Kristiana

439)  Kristiana (02.04.2014 23:23)

Jsem trochu zmatená. Kam zmizela kapitolovka Ona není, jsem jen já ? :-O

SarkaS

438)  SarkaS (04.01.2014 06:38)

Hu? Co? Za co? Nevím, nechápu, zmatenost nejvyšší! Help!

HMR

437)  HMR (26.12.2013 12:30)

předem se omlouvám

SarkaS

436)  SarkaS (11.12.2012 16:22)

Sáro, přiznávám, že teď jsi mě trochu zmátla. Co se ti líbí?

435)  Sára Sládková (11.12.2012 12:17)

moc se mi to líbí.:)

SarkaS

434)  SarkaS (11.09.2012 21:51)

Jenom chvílemi Ale slibuju, že úrazovku dostaneš, jen co ke mně přijde múza a vlepí mi hubana

Bosorka

433)  Bosorka (11.09.2012 21:05)

Já ti říkala na sletu, že jsem vytrvalá
PS: Ale nechceš mě do ní dostat, že ne?

SarkaS

432)  SarkaS (11.09.2012 20:58)

Ááááááááááá

Bosorka

431)  Bosorka (11.09.2012 20:24)

Úrazovka? :)

SarkaS

430)  SarkaS (30.08.2012 16:37)

Janulik, děkuju! To je tak krásný komentář, že jsem tu teď celá dojmutá a rozněžnělá. Neznál lepší pocit, než když mi někdo napíše, že se mu mé povídky opravdu líbí. Jsem si jistá, že až dojdeš u bludiště na konec, zjistíš, že Alistair není nekňuba ani za mák. A co se Dozorce týče, tak už ho píšu, asi bude zase o malinko delší.

429)  Janulik (30.08.2012 14:55)

Právě jsem dočetla Men´s world na jeden zátah a dokonce jsme i brečela... ale u mě nic nového u tvých povídek bulím skoro vždycky... Miluju tu povídku a ty postavy a všechno změnila si můj pohled na Tanyu... Přiznejme si to málo kdo ji vykresluje nějak příjemně... A Bludiště... Ještě si nejsem uplně jistá jestli hlavní postavu zbožńuju něbo bych jí občas nafackovala ale to se snad srovná a Alistar je prostě slaďoušek... i když je takový nekňuba ty já zbožňuju a ta novinka s Dozorcem? Už se nemůžu dčkat, tvoje povídky jsou prostě dokonalé a úžasně propracované do posledního detailu...
Chválím Men´s world a těším se na další Bludiště a nedočkavě vyhlížím Dozorce... Jsme závislák :d

SarkaS

428)  SarkaS (29.08.2012 20:04)

Mám. Slíbila jsem Karolce, že napíšu třetí řadu Universe, když už nám ji nechtějí natočit. Ale teď se mi někam ztratil jeden list kde jsem měla vypsané dvě kapitoly , tak až ho najdu, pustím se do toho.

Bosorka

427)  Bosorka (29.08.2012 19:45)

Šárko, ty máš v plánu něco s SG?

SarkaS

426)  SarkaS (29.08.2012 19:06)

Tak už je vložený díl na zítra, můžete začít sondovat

Fanny

425)  Fanny (27.08.2012 08:37)

Další povídka! Bludiště a G.!
A přepracovávání ONJJJ??? Nedovedu si to představit, ale těším se. Moc! Nějak jsem tenhle tvůj domeček dlouho nenavštívila, tolik změn...

SarkaS

424)  SarkaS (27.08.2012 06:56)

To se objeví

Lipi4

423)  Lipi4 (26.08.2012 21:08)

Neříkala jsi, že se v bludišti objeví G.???

1 2 3 4 5 ... 23   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek