Sekce

Galerie

http://stmivani-ff.cz/gallery/thumbs/bibi.jpg

První kapitolka BSI! Konečně jsem se dokopala k tomu, abych to sepsala... Hezké počtění a prosím o komentáře.

 


V téhleté kapitolce jde hlavně o to, jaké je to po pár letech, od noci, kterou jsem popisovala v prologu. Nic převratného, ale nějak se začít musí. Objeví se nám tady jedna známá osůbka z Twilight ságy, ale v jiném podání.

 

 


Kapitola první

Vzpomínky

 

 

Pohled Carlislea:

Je to tady, zase další nový den v mojí nové práci. Asi se z toho zcvoknu.  Jak se mi stýská. Stýská se mi po mém rodném městě, po Anglii, kde se to stalo. Neuvěřitelné, jak ty roky letí. Vždyť je tomu už přes sedmdesát let!

Zaparkoval jsem na parkovišti Forksské nemocnice a vystoupil jsem z auta. Vstoupil jsem do haly nemocnice a všechny pohledy se stočily ke mně. Nemohl jsem se zbavit pocitu, že mi to tady něco připomíná, jakési deja´vu, či něco podobného mě tlačilo do podvědomí, ale nemohl jsem si vzpomenout, co to způsobuje.

V tom mě to praštilo do očí. Její velikánská fotka s podpisem. Senorina Charline de la Plata, top modelka Francie, svého času. Tady jsem ji poprvé spatřil a zamiloval jsem se do ní, ale až o deset let později jsem ji měl pouze a jen pro sebe. Bylo to tak dávno, ale připadalo mi to jako jeden den. Jako bych mohl vidět Charline vycházet zpoza rohu v nádherných šatech ala Marylin Monroe a rudě vymalovanými rty. Její hebké blonďaté vlasy sahající jí do půli zad a oči protáhnuté černou tužkou na oči. Byla tak cudná, ale tak neskonale sexy.

Až nyní jsem si povšimnul, že se na mě stáčí pohledy všech sestřiček okolo mě.  Prošel jsem halou a snažil jsem se vypudit myšlenky na ni ze své mysli. Došel jsem až ke kanceláři ředitelky této nemocnice. Isabella Swan. Zaklepal jsem na dveře.

„Dále,“ ozvalo se a tak jsem vstoupil. Za psacím stolem seděla mladá a krásná černovlasá dívka. Mohlo jí být kolem dvaadvaceti, nebo i méně.

„Dobrý den, vítám Vás zde,“ řekla a usmála se na mě.

„Dobrý den, jsem Carlisle Cullen. Hlásil jsem se zde jako plastik a chirurg,“ řekl jsem, zase se jen usmála.

„Pane Cullene, chtěla bych, abyste u nás dělal primáře chirurgie. Vaše doporučení jsou vynikající, co vynikající, přímo brilantní!“ řekla a v očích se jí zablesklo. Postavila se. Na ředitelku nemocnice chodila velmi necudně oblékaná. Bílé minišaty a páskové sandále s vázáním pod kolena jsou velmi sexy.

„Ovšem, slečno Swanová,“ řekl jsem jí a usmál jsem se na ni. Nic to s ní neudělalo, zůstala stejně ledová a s odstupem jako předtím.

„Paní. Jsem vdaná,“ řekla a ukázala na snubní prsten na své pravé ruce.

„Gratuluji,“ řekl jsem.

„Děkuji. Je trošku pozdě gratulovat, jsem provdaná už asi tři roky,“ řekla.

„Omluvte mě.“ Řekl jsem. Jen pokývala hlavou a já zmizel. Tuhle musím mít, to bylo to první, co mě napadlo, jak jsem vypadnul o ní z kanceláře. Žádna mě ještě nikdy nezpražila pohledem, takovým, jako ona. Nikdo mě neumí ignorovat tak, jako ona. Je sexy, hezká a ke všemu mě ignoruje. Jen jediná žena tohle dokázala. Charline.

Šel jsem, kam mě nohy nesly, až jsem narazil na místnost zvanou Primářovna. Neodolal jsem a nahlédl jsem dovnitř.  Byla to velká místnost, kam by se vešel můj pokoj. Esme mi to tu bude muset zařídit, pomyslil jsem si.

O dva dny později, již byla má kancelář vcelku hotová a oficiálně jsem nastupoval do práce. Převlékl jsem se do pláště a čekala mě první primářská porada.

Za pět minut osm u mě byli všichni mí noví kolegové. Byly u i sestřičky a dokonce i ta neskonale sexy ředitelka.

„Chtěla bych Vám představit vašeho nového kolegu a zároveň primáře chirurgie, doktora Carlislea Cullena,“ řekla ředitelka a nechala mě pronést řeč.

„Jsem velmi potěšen, že zde s Vámi budu moci pracovat. Že zde vůbec mohu být,“ řekl jsem a usmál se na ně. Potom všichni zatleskali.

„No, je čas jít, protože nemocnice nás neplatí za vysedávání v kanceláři,“ rozpustil jsem sněm a já sám jsem se přemístil na ambulanci.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Jalle

3)  Jalle (14.09.2012 15:58)

ako asi môže vyzerať Bella v takom oblečení...

Kiana

2)  Kiana (23.06.2010 13:17)

Budu fichlit!:D

Kamikadze

1)  Kamikadze (23.06.2010 11:07)

Kiano, díky moc, fichle dalši kapču

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek