Sekce

Galerie

http://stmivani-ff.cz/gallery/BellaDressFull-150x150.jpg

Svatba. Bella si nikdy nepřála se vdávat v tak brzkém věku, ale nakonec to udělala.

A Thousand Yeard od Christiny Perri zná snad každý. Poslouchala jsem ji stále dokola a ani ve snu by mě nenapadlo, že mě u ní něco napadne. Stalo se tak a světlo světa spatřil tenhle songfic.

Předem varuji, že na něm není nic děsivého. I já jsem projednou projevila svoji milou povahu.

Strach. Nikdy dřív bych se nemyslela, že bych něco takového mohla pocítit právě v této chvíli. Právě v takovou dobu. Každý mi říkal, že to k tomu patří, ale já jsem jim nevěřila. Až do této chvíle. Měla jsem strach ze všeho, co teď příjde. Bála jsem se toho, že si přešlápnu šaty. Že špatně šlápnu a před zraky všech lidí upadnu. Měla jsem strach z toho, že nám tuhle chvíli někdo pokazí. Že nedokážu to, proč tu dnes jsme. Z toho jsem měla strach největší.

 

Srdce bije rychle
Barvy a sliby
Jak být statečná
Jak můžu milovat,když se bojím pádu?
Ale, když Tě sleduji stát samotného
Všechny mé pochybnosti najednou nějak mizí

 

O krok blíž

Srdce mi hlasitě bylo. Potily se mi dlaně. Všechno kolem mi splývalo dohromady. Bylo to jako akvarelové barvy, které se do sebe vpili. Viděla jsem jen obličeje lidé kolem mě. Všechny ty známé tváře, které si mě prohlíželi. Tváře mi zahořeli. Opora, kterou jsem měla v Charliem mě uklidňovala. Bylo to to jediné, co mi bránilo v tom, abych neutekla pryč. Nadechla jsem se. Stisk Charlieho paže se zvýšil. Udělala jsem krok vpřed.


Umírala jsem každý den čekáním na Tebe
Drahoušku neměj strach já jsem Tě milovala
Tisíc let
Budu tě milovat tisíc dalších

 

Mé oči spočinuly na tobě. Stačil mi jediný pohled a já věděla, že všechno je v naprostém pořádku, že to takhle má být. Najednou jsem neviděla žádné tváře hostů, viděla jsem jen tebe. Stál jsi tam samotný s úsměvem na tváři a všechny mé pochybnosti se ztratily. Byly jsme tam jen my dva.

Čas se zastavil
Krása ve všem, co je
Budu statečná
Nenechám si nic vzít
Co stojí přede mnou
Každý dech
Každá hodina byla tomu

O krok blíž

 

Čas se zastavil. Naše cesty se střetly a já najednou přestala mít strach. Všechny mé pocity se slili do jednoho. Lásky. Milovala jsem tě od chvíle, kdy jsem tě spatřila. Vše mi připadalo tak dávno. Jako bych tě znala tisíc let. Nenechám si znovu vzít nic z toho, co mi patří. Chci být tvoje. Najednou už se nebojím. Vím, že každá hodina, minuta i vteřina mě k tomuto okamžiku přibližovaly. Udělala jsem další krok k naší společné budoucnosti.Umírala jsem každý den čekáním na Tebe
Drahoušku neměj strach já jsem Tě milovala
Tisíc let
Budu tě milovat tisíc dalších

A celou tu dobu jsem věřila, že bych Tě najdu
Čas přinesl Tvé srdce ke mně
Milovala jsem Tě tisíc let
Budu tě milovat tisíc dalších

O krok blíž

O krok blíž

Mé tělo touží po útěku. K oltáři. K tobě. Každý krok je pro mě k nesnesení. Jako by se čas zastavil. Procházím uličkou, hudba svatebního pochodu líně proudí vzduchem. Jako by nikdo nechtěl, abych se k tobě dostala. Už nedokáži čekat. Všechny mé pochyby jsou pryč. Vím, že si patříme. Vítr tě přivál ke mně, čas mi přinesl tvé srdce. Připadám si, jako bych tě znala tisíc let. Tisíc let, které nás vedly k tomuto okamžiku. Jak jsem se mohla tak dlouho bránit. Nechtít být s tebou. Tohle bylo to nejlepší, co jsme kdy mohly udělat. Chtěla jsem být tvá, napořád. Jen tvá.

Umírala jsem každý den čekáním na Tebe
Zlato neměj strach já jsem Tě milovala
Tisíc let
Budu tě milovat tisíc dalších

A celou tu dobu jsem věřila, že tě najdu
Čas přinesl Tvé srdce ke mně
Milovala jsem Tě tisíc let
Budu tě milovat tisíc dalších

Nepřicházím na jediný důvod, proč jsem se bála tohoto okamžiku. Jak bych se mohla bát. Za chvíli mě budeš vlastnit. Budeme svoji. Mé kroky ustávají. Tvá ruka přebírá tu mou. Připadám si celá. Konečně. Celou dobu jsem věřila, že tě najdu. Čas přinesl tvé srdce ke mně.

„Ano,“ přísahala jsem. Když přišla řada na tebe, ani jsi nezaváhal. Tebou vyřknuté ano mím tělem projelo jako blesk. A pak jsi se ke mně začal sklánět. Byla jsem lapená v tvých topazových očích. Byly jako moře plné lásky a majetnictví. Konečně jsem ti patřila se vším všudy. Věděla jsem, že teď už nás nic ani nikdo nerozdělí. Milovala jsem tě snad tisíc let. Budu tě milovat tisíc dalších.

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

5)  Sabienna (18.01.2012 20:15)

Páni! Krása... Vyjádření těch pocitů se mi moc líbilo, nejdřív panika a strach, potom ta touha a jasné rozhodnutí... Prostě nádherné a s tou hudbou to byla vážně bomba

4)  hela (14.01.2012 12:48)

3)  Bobo (14.01.2012 12:19)

Hezké, za sloh 1, za pravopis 5, kazilo to celkový dojem a to je škoda.

TeenStar

2)  TeenStar (14.01.2012 12:14)

Je to naozaj krásne. Má to svoje obrovské kúzlo, nemám čo k tomu dodať. Jednoducho sa mi to veľmi, veľmi, veľmi páčilo.

enchantress

1)  enchantress (14.01.2012 09:35)

Co na to říct? Je to kouzelné, procítěné a naprosto dokonalé. Všechno do sebe zapadalo a byla to úžasná oddechová povídka... ;) Určitě si od tebe ještě něco přečtu.

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

cal1