Sekce

Galerie

/gallery/Pov%C3%ADdky%20od%20Zira.jpg

Edit by Ree: Zredukuj si perex. Stačí tady mít názvy rozepsaných a dokončených povídek - vedle sebe!!!

 

Kapitolové

 

Poslední chvíle útěku

Stav: Dokončena

Počet kapitol: 20

 

gdfhdghdghdBella a její starší bratr Lucas přišli o rodiče, a proto sepřestěhují do krásného malebného městečka jménem Forks. Potká tam Cullenovi a Edwarda, do kterého se okamžitě zamiluje a on se zamiluje do ní, ale jaké je pravidlo pravé lásky? Že překoná všechny všemožné překážky a v případě jejich lásky to bude spousta překážek.

 


 

 

Láska či nenávist?

 

Stav: Dokončena

Počet kapitol: 30

 

etuetudtřuPovídka je o holce, která se společně se svojí rodinou nakazí španělskou chřipkou. Když Bella odpočítává poslední minuty svého života, promění jí neznámý muž. Po proměně se ocitá ve Volteře, kde se zamiluje do krásného upíra   Caiuse. Oni ale proměnili i její sestru. Postupem času zjistí, že její proměna nebyla náhodná. Byl to plán.


 

 

 

Moje srdce nikdy nebude slepené

Stav: Dokončena

Počet kapitol: 10

 

 

gdrghshfsEdward odejde a s ním i celá jeho rodina. Bella je z toho nešťastná, a proto hledá útěchu u Jaka, který ale před ní skrývá tajemství. Bella se proto jednou rozhodne za ním zaskočit, aby zjistila, co se s ním děje. Co ale nečeká je, že je vlkodlak a s ním i celá jeho partička kamarádů z rezervace. Vyrovná se s tím Bella? Co na to Jacob? A co Victorie? Nechá ji konečně na pokoji? Vrátí se jí někdy Edward? A pokud ano, jak se k němu Bella zachová?

 

 

 

 

Šťastný konec pro mě a moji lásku

Stav: Dokončená

Počet kapitol: 15

 

jjfjjrfNelíbil se mi konec života Bree Tannerové, a proto jsem se rozhodla ji nechat žít a společně s Diegem čelit nástrahám, který jim život přinese. Děj se odehrává od chvíle, kdy se poznají a už od začátku u nich panuje jistá magie. Do Breeiny party se přidá taky Fred a Kira. Jak se tento pozoruhodný příběh bude rozvíjet?

 

 

 

 

Není hvězda jako hvězda

Stav: Dokončená

Počet kapitol: 10

 

http://www.daveandthomas.net/wp-content/uploads/2010/05/Gemma-Arterton.jpgKdyž Bella porodí Renesmé, umře. Pokaždé, když se zrodí poloupír, napůl člověk a napůl upír, spadne z oblohy hvězda a poloupír musí sníst její srdce, aby byl nesmrtelný. V tomto případě je na řadě Neil, která ale nechce být nějaká potrava pro poloupíra. Její matka ji proto shodí z oblohy. Neil se potkává s Cullenovými a pomalu se začíná smiřovat se svým koncem. Jen jedna osoba ji před tím může pomoct. Jen jedna osoba ji může před tím zachránit. Kdo? To se nechte překvapit…

 

 

Nezavolal jsi

Stav: Rozepsaná

Počet kapitol: 10

 

http://4.bp.blogspot.com/_LpxR1vsXekE/TAcKBtXgebI/AAAAAAAABQA/1ca8FeQ_vlI/s400/emma-stone.jpgAnna je upírka. Její stvořitel je Edward a tím se to všechno jaksi komplikuje. Oba dva jsou totiž do sebe zamilovaní, ale neumějí v tom chodit a tak Anna nakonec uteče a stěhuje se z místa na místo, aby jí nechytil. Edward jí proto začne hledat a stopovat. Jednoho dne ale Anna objeví schopnost, která jí k ničemu není. Rozumí počítačům a může vidět kohokoliv na světě přes jeho počítač pomocí webkamery kdykoliv a kdekoliv. Jednou takhle projíždí pár tváří, když narazí na jednu krásnou tvář... Edwardovu. Začnou si dopisovat a chodit na rande přes webkameru a skype. Jenže, jaký to má smysl, když je to jen láska přes internet a ani jeden ještě zatím není připraven se setkat. Co se stane, až to jejich láska nepřežije?

 

Charlieho andílci

Stav: Připravuje se

Počet kapitol: 10

 

Tři krásné upírky, Isabella, Alice a Rosalie jsou nejlepší kamarádky. Mají ale ještě něco společného. Mají společný dům a společnou práci. Pracují totiž pro Charlieho. Milují svoji práci a dělají, co můžou. Jednou ale budou mít případ, který je, až podezřele zavání upírstvím. Co jim to přinese? Do jakých potíží se zapletou? Co se stane, když stopa je dovede do městečka Forks?

 

 

 

 

 

 

Poslední dopis

Stav: Rozepsaná

Počet kapitol: 10


Ashley a Kellan Photoshoot 12Řekněme, že Jasper neexistuje a Alice je sama. Bloudí světem křížem krážem, ale láska, o které tolik slyšela, ji ještě nepotkala. Jednou, když je v lese, najde v knize, kterou drží, malý dopis. Co v něm je? Kdo jí píše? Najde svoji lásku dřív, než se stane něco horšího?

 

 

 

 

 

 

 

Neměl jsi mě opouštět

Stav: Rozepsaná

Počet kapitol: 20

 

http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2010/204/1/e/Bella_Swan_Newborn_red_eyes_by_princeoxford.jpgEdward Bellu bez jakéhokoliv vysvětlení opustí a zanechá jí ve Forks samotnou i s malým dárečkem, o kterém nemá ani tušení… Bella je těhotná. Její břicho se po pár týdnech začne až pozoruhodně zvětšovat, a proto Bella Forks opustí, aby to lidem nepřišlo podezřelé. Její záchrana by mohl být mladý upír James, který je Alicin nejlepší přítel. Proč Edward Bellu opustil? Dozví se někdy o svém dítěti? A pokud ano, jak na to zareaguje?

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Jednorázovky

 

Rosaliina minulost není tak skvělá, jak se zdá

Stav: Dokončena

 

aweaweawRosalie, se díky své schopnosti, se vrátí v den, kdy se stane její nehoda s Roycem. Její vzpomínky na upíří život jí zůstávají, ale zapomněla jen na nejdůležitějšího člena v jejím srdci… na Emmetta. Její vzpomínky jí začnou užírat a vynořují se otázky, které začínají slovem KDYBY. Vzpomene si na Emmetta, svojí životní lásku, nebo bude s Roycem, o kterém ví, čeho je schopen?

 

 

 

 

 

Moje posedlost

Stav: Připravuje se


Moje posedlostTanyino myšlení o Edwardovi. O jejich prvním setkání, o jeho nezájmu a o ničivých pocitech, které jí pokaždé svým příjezdem a náhlým odjezdem způsobuje. Jiný pohled na svět, který není tak růžový. Příběh o dívce, která je zamilovaná do chlapce, který ji nemiluje. Neopětovaná láska, spousta intrik a na konci zlomené srdce.

 

Procházka růžovým sadem? Ani náhodou!

 

 


  

 

 

 

 

 

Moje


 

videjka

 

 

Fan video - New Moon


 

ghdgdhdghdghdgh

Délka: 4:44

Skladba: The Chronicles of Narnia the lion the witch and the wardrobe - The Battle a Tiffanny Giardina - Hurry up and save me

Odkaz: The Battle New Moon

 

 

 

Fan video - Alice a Jasper

tzhdujhdtjd

Délka: 1:36

Skladba: B.o.B feat. Hayley Williams - Airplanes

Odkaz: Airplanes Alice and Jasper

 

 

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

jesikata

3)  jesikata (12.11.2011 20:11)

kdy budou charliho andilci?:) :) :) :) :) :) :)

Ree

2)  Ree (23.02.2011 16:18)

Série si nech schvalovat jenom těch povídek, které právě píšeš. Je zbytečné jich mít zveřejněných více. Takže si ty přebytečné smaž, jinak to uděláme my.

1)  LoveToWayYourLie (18.11.2010 15:04)

Ahoj,kdy bude na Stmivani.eu další díl Hvězdy.
Omlouvám se,že otravuju,ale já na to strašně dlouho čekám.Je to krásná povídka a byla by škoda to poslat do kopru...

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still