Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... 1936   »

Lipi4

36805)  Lipi4 (09.05.2014 22:06)

můžeme slaviiit .... ale všichni si dneska zasloužili vítězství

Lipi4

36804)  Lipi4 (09.05.2014 22:05)

Zlato, když Ondra dovolí, tak to tu bude

Kate

36803)  Kate (09.05.2014 22:02)

Jooooo!!!!!! VyhrÁli jsme!

SestraTwilly

36802)  SestraTwilly (09.05.2014 22:01)

nič moc,ale aj jeden bod poteší...čo už:p

Twilly

36801)  Twilly (09.05.2014 22:01)

Lipino, tohle mi chybělo

Twilly

36800)  Twilly (09.05.2014 22:01)

Lipino, tohle mi chybělo

Lipi4

36799)  Lipi4 (09.05.2014 22:00)

Góóóóólllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Lipi4

36798)  Lipi4 (09.05.2014 21:57)

Dvacet let neprohrál český tým zahajovací zápas šampionátu. Už se tato bilance málem zhroutila, až musel zaúřadovat Jaromír Jágr, který dvě minuty před koncem základní hrací doby překonal výtečně chytajícího Laca. Tak tedy výsledek prozatím 2:2, kdo získá bod navíc, to se dozvíme za pár chvil.

Lipi4

36797)  Lipi4 (09.05.2014 21:56)

SR-ČR 2:2 .... to je krásný výsledek

Kate

36796)  Kate (09.05.2014 21:51)

Gooooool !!

Lipi4

36795)  Lipi4 (09.05.2014 21:35)

Krvííííííííííííí

Twilly

36794)  Twilly (09.05.2014 21:30)

Nemôžem odolať, aj keď mám momentálne k dispozícii len mobil, kým sa mi nenabije tablet tak sorrka, ak budem pomalá v odpovediach

SestraTwilly

36793)  SestraTwilly (09.05.2014 21:25)

ahoj segro

Kate

36792)  Kate (09.05.2014 21:23)

Twilly Ahoj :)

Twilly

36791)  Twilly (09.05.2014 21:19)

Čauko, ženy, Boženy

Lipi4

36790)  Lipi4 (09.05.2014 21:15)

ST, já vím, ale po té první třetině to zamrzí

Kate

36789)  Kate (09.05.2014 21:15)

No právě. ;)

SestraTwilly

36788)  SestraTwilly (09.05.2014 21:13)

dievčatá,ešte sa neradujem a vy nesmúďte...zápas ešte neskončil...bohužiaľ:p

Lipi4

36787)  Lipi4 (09.05.2014 21:08)

Druhá třeti na je za námi

Kate

36786)  Kate (09.05.2014 21:05)

Lipi, mně to jde tedy úplně v pohodě. :) Bez sekání. :)
Taky se mi to nelíbí... :(

«   1 ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek