


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441867×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36744) Lipi4 (08.05.2014 23:29)
já si jen odskoščím udělat loupákovou zoo a tady to jde spát
... já se asi na to pečení vykašlu
36743) SestraTwilly (08.05.2014 23:27)
v poslednom čase chodím tak neskoro spávať...nemôžem spať...tak to môžeme rozbehnúť spolu...
36741) SestraTwilly (08.05.2014 23:22)
Ja...no ja ešte nejdem spať,len som myslela,že spať ideš aj ty
36735) emam (08.05.2014 23:09)
I já dobrou noc musím dáti,
neboť strach mě nutí jít spáti.
Trotopění v pět hodin ráno
hrozí mi a je dopsáno... Že by další vliv HNM
Holky, dobrou
36728) Lipi4 (08.05.2014 22:47)
Jééé
konečně živoooo
.. tak jdeme pařit dámy, ne??
Krááásnýý večer dámy
36745) HMR (08.05.2014 23:30)
to chce nějakou fyzickou zábavu... štípání dřeva, kopání kanálů apod. to pak člověk usne, nohy ještě na zemi...