Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 ... 1936   »

SestraTwilly

36765)  SestraTwilly (09.05.2014 18:51)

Takže za hodinu ideme na to...nech vyhrá ten lepší.;)

Kate

36764)  Kate (09.05.2014 18:40)

Lipi, budeš podávat hlášení, viď? ;) Nefunguje nám televize.

Lipi4

36763)  Lipi4 (09.05.2014 16:39)

Dámy dneska záčíná MS v hokeji a náš první zápas je bratrovražedný :D :D :D začátek je v 19:45

Lipi4

36762)  Lipi4 (09.05.2014 01:25)

Dobrou nočku

SestraTwilly

36761)  SestraTwilly (09.05.2014 00:48)

tak nič,už nemám na to nervy dnes...idem spať,snáď zajtra budem úspešnejšia.
ahojte!!!:)

Lipi4

36760)  Lipi4 (09.05.2014 00:32)

nemusí to být úplný název stačí část

SestraTwilly

36759)  SestraTwilly (09.05.2014 00:27)

idem to skúsiť...

SestraTwilly

36758)  SestraTwilly (09.05.2014 00:26)

ale prd mi je to platné,lebo ho niet...

Lipi4

36757)  Lipi4 (09.05.2014 00:26)

a zkusila jsi to přes hledání?? Start - hledat

HMR

36756)  HMR (09.05.2014 00:25)

nadávky došly?

SestraTwilly

36755)  SestraTwilly (09.05.2014 00:25)

áno,aspoň dúfam

Lipi4

36754)  Lipi4 (09.05.2014 00:22)

a víš, jak se jmenuje??

SestraTwilly

36753)  SestraTwilly (09.05.2014 00:22)

celý večer hľadám v PC jeden dokument...niekde som ho uložila a netuším kde.Už mi aj nadávky došli...

Lipi4

36752)  Lipi4 (09.05.2014 00:20)

No ty co pojedou taky
ST, měla bych vézt moji velikonoční nádivku (kuře, vepř, hověz., uzený)

SestraTwilly

36751)  SestraTwilly (09.05.2014 00:20)

Lipi treba prísť v pravý čas... a na koláčiky sa teším,hoci ja som klobásový tip...:)

HMR

36750)  HMR (09.05.2014 00:15)

hmm... kobylky?

Lipi4

36749)  Lipi4 (09.05.2014 00:13)

Ach jo:p :p .. je co dorazím, tak jsem tu sama ....

Lipi4

36748)  Lipi4 (08.05.2014 23:36)

ani ne, ale možná bych se mohla stavit na návštěvu
ST, jasně v létě dovezu - ještě, že blava v plánu před šalinou -bude malá jistota, že to kobylky po cestě nesní

SestraTwilly

36747)  SestraTwilly (08.05.2014 23:31)

Lipi prídi napiecť aj ku mne,alebo dones ochutnávku

HMR

36746)  HMR (08.05.2014 23:31)

loupáková zoo? a já zase nic... hele, lipi, nechceš se přestěhovat někam blíž?

«   1 ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella