


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441870×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36763) Lipi4 (09.05.2014 16:39)
Dámy dneska záčíná MS v hokeji
a náš první zápas je bratrovražedný
začátek je v 19:45
36761) SestraTwilly (09.05.2014 00:48)
tak nič,už nemám na to nervy dnes...idem spať,snáď zajtra budem úspešnejšia.
ahojte!!!
36753) SestraTwilly (09.05.2014 00:22)
celý večer hľadám v PC jeden dokument...niekde som ho uložila a netuším kde.Už mi aj nadávky došli...
36752) Lipi4 (09.05.2014 00:20)
No ty co pojedou taky
ST, měla bych vézt moji velikonoční nádivku (kuře, vepř, hověz., uzený)
36751) SestraTwilly (09.05.2014 00:20)
Lipi treba prísť v pravý čas...
a na koláčiky sa teším,hoci ja som klobásový tip...
36748) Lipi4 (08.05.2014 23:36)
ani ne, ale možná bych se mohla stavit na návštěvu
ST, jasně v létě dovezu - ještě, že blava v plánu před šalinou
-bude malá jistota, že to kobylky po cestě nesní ![]()
36746) HMR (08.05.2014 23:31)
loupáková zoo? a já zase nic... hele, lipi, nechceš se přestěhovat někam blíž?
36765) SestraTwilly (09.05.2014 18:51)
Takže za hodinu ideme na to...nech vyhrá ten lepší.