


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441866×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36724) HMR (08.05.2014 22:42)
ále... dejte pokoj vy dvě
pravá... nebo obyčejná...
"Kdybych mluvil jazyky lidskými i andělskými, ale lásku bych neměl, jsem jenom dunící kov a zvučící zvon. Kdybych měl dar proroctví, rozuměl všem tajemstvím a obsáhl všechno poznání, ano kdybych měl tak velikou víru, že bych hory přenášel, ale lásku bych neměl, nic nejsem. A kdybych rozdal všecko, co mám, ano kdybych vydal sám sebe k upálení, ale lásku bych neměl, nic mi to neprospěje.
Láska je trpělivá, laskavá, nezávidí, láska se nevychloubá a není domýšlivá. Láska nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch, nedá se vydráždit, nepočítá křivdy. Nemá radost ze špatnosti, ale vždycky se raduje z pravdy. Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá. Láska nikdy nezanikne. Proroctví - to pomine; jazyky - ty ustanou; poznání - to bude překonáno. Vždyť naše poznání je jen částečné, i naše prorokování je jen částečné; až přijde plnost, tehdy to, co je částečné, bude překonáno. Dokud jsem byl dítě, mluvil jsem jako dítě, smýšlel jsem jako dítě, usuzoval jsem jako dítě; když jsem se stal mužem, překonal jsem to, co je dětinské. Nyní vidíme jako v zrcadle, jen v hádance, potom však uzříme tváří v tvář. Nyní poznávám částečně, ale potom poznám plně, jako Bůh zná mne. A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska." — 1Kor 13, 1-8 a 13
36723) emam (08.05.2014 22:35)
Si najednou hraje se slovíčky
Ale je pravdou, že na autorku OL nedám dopustit
36716) Kate (08.05.2014 22:22)
Emi, Hani, Katí...
No jo. To známe... Co jsem ti o tom rejpání říkala?
36714) emam (08.05.2014 22:20)
Nic, to já jen tak... Znáš to:
Byl čtvrteční večer
rejpání čas
a mě poňoukal jakýsi hlas...
36713) SestraTwilly (08.05.2014 22:19)
ahoj Ema
To mi hovor o mláďatách...ja tie mláďatá denno denne učím.
Ale všetky nie sú skazené...len niektoré
36707) Kate (08.05.2014 22:09)
Hani, "jsem ráda, že jsem doma v posteli". Ale vlastně se necítím nějak obzvlášť špatně. Asi jsem si už fakt musela odpočinout. ![]()
Kati, myslím, že tuším. ![]()
36706) SestraTwilly (08.05.2014 22:06)
Kati,nemáš ešte 18 rokov...takže sorry,nemôžem...lebo by ma mohli zavrieť.
Keď budeš mať,potom sa prihlás...
36725) emam (08.05.2014 22:43)
Amen, sestro