


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441883×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36640) emam (30.04.2014 21:28)
Leelee, škrty dělám, ale ne sirkou
Tady je dnes ale živo. Čičí, vidíš, jak dobrý vliv na nás mají tvoje služby
36635) SestraTwilly (30.04.2014 20:44)
Hani,mala by si byť na seba hrdá...ja napríklad oslavujem sedením v kresle a teším sa,že nemusím nič robiť...hrdá síce za to na seba niesom,ale padne mi to dobre.
36630) SestraTwilly (30.04.2014 20:14)
Ty si ale usilovná cica,zajtra je sviatok práce,tak vidím,že usilovne oslavuješ prácou. Tak to má byť ![]()
36645) leelee (30.04.2014 21:50)
škrty chápu jako krácení něčeho