


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441885×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36623) HMR (29.04.2014 05:54)
tomu říkám odvaha! stavět mi hranici přímo pod okny
no nic, milé, zlaté, mizím... dokud nebude bezpečno... tak hodně štěstí všem!
36614) emam (26.04.2014 22:52)
Lepší než vycpat bude ho nacpat... A to něčím hodně dobrým po dobu několika týdnů a on nám doroste
36612) emam (26.04.2014 22:48)
Hani, neměla by sis trochu oprášit základy zdejšího vzdělání.
Charlie je na Žižku moc hubenej, ale jinak by asi šel ![]()
36607) HMR (26.04.2014 22:41)
no někdo by musel hrát i druhou stranu Křižáky a spol. a Zikmunda, lišku zrzavou... hele, vždyť nemáme žádné zrzavé upíry!
36606) Twilly (26.04.2014 22:37)
Přemýšlela jsem nad volterskými, ale ti se mi za poněkud temperamentní f
Husity nehodí. Zato Charlie a jeho scéna s čištěním služební zbraně.... Co? Pořád nic?
36625) emam (30.04.2014 19:16)
Pálení online?