Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... 1936   »

emam

36625)  emam (30.04.2014 19:16)

Pálení online?

Marvi

36624)  Marvi (30.04.2014 14:23)

aha dneska jsou čarodějnice tak je tu ticho jak po pěšině :D :D :D :D :D

HMR

36623)  HMR (29.04.2014 05:54)

tomu říkám odvaha! stavět mi hranici přímo pod okny no nic, milé, zlaté, mizím... dokud nebude bezpečno... tak hodně štěstí všem!

leelee

36622)  leelee (27.04.2014 21:00)

baf

Lipi4

36621)  Lipi4 (27.04.2014 20:19)

kuk

Kate

36620)  Kate (27.04.2014 00:29)

Dobrou noc.

SestraTwilly

36619)  SestraTwilly (27.04.2014 00:06)

ahojte :)
a Kati teším sa

Kate

36618)  Kate (26.04.2014 23:38)

Emí, ahoj.
Katí, zítra bude 18. ;)

Twilly

36617)  Twilly (26.04.2014 23:14)

Hlavný je přece výsledek, a nacpu se já. Brou noc zlatíčko.

SestraTwilly

36616)  SestraTwilly (26.04.2014 23:13)

ahoj Ema:)

emam

36615)  emam (26.04.2014 23:00)

Dobrou noc, dámy

emam

36614)  emam (26.04.2014 22:52)

Lepší než vycpat bude ho nacpat... A to něčím hodně dobrým po dobu několika týdnů a on nám doroste

Kate

36613)  Kate (26.04.2014 22:50)

Charlie mi na Žižku sedí. Hubenej? Tak ho vycpem, ne?

emam

36612)  emam (26.04.2014 22:48)

Hani, neměla by sis trochu oprášit základy zdejšího vzdělání.
Charlie je na Žižku moc hubenej, ale jinak by asi šel :)

Twilly

36611)  Twilly (26.04.2014 22:46)

Viktorie?

emam

36610)  emam (26.04.2014 22:45)

Žádné zrzavé upíry? A co ten ústřední? :D

SestraTwilly

36609)  SestraTwilly (26.04.2014 22:45)

akože nemáme...a Edward mal vlasy do červena:p

Kate

36608)  Kate (26.04.2014 22:43)

Iry přece! :D

HMR

36607)  HMR (26.04.2014 22:41)

no někdo by musel hrát i druhou stranu Křižáky a spol. a Zikmunda, lišku zrzavou... hele, vždyť nemáme žádné zrzavé upíry!

Twilly

36606)  Twilly (26.04.2014 22:37)

Přemýšlela jsem nad volterskými, ale ti se mi za poněkud temperamentní f
Husity nehodí. Zato Charlie a jeho scéna s čištěním služební zbraně.... Co? Pořád nic?

«   1 ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella