


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441904×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36584) SestraTwilly (26.04.2014 21:47)
akurát Hanka sa nevyjadrila...ale je to cca na 80 percent áno
36583) HMR (26.04.2014 21:45)
ale 21:16 ještě nebylo po... a reklamy na dvojce nejsou... ty jsi odběhla?
36578) emam (26.04.2014 21:37)
To byl jen takový hloupý a nemístný veršovánek. To víš, že tě tu chceme!!! Tedy já rozhodně
36573) Twilly (26.04.2014 21:19)
Co oboje, jak oboje, dyť jsem dala další část důvodu a mám rozepsasnou další
36568) Twilly (26.04.2014 21:00)
Ne na diskuzi,telátko (mmj, už dávno nejsem místní kecka), myslim povídky
36585) emam (26.04.2014 21:48)
Já ani nevím co je televize, pokud v ní zrovna neběží pohádka