


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441924×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36501) SestraTwilly (22.04.2014 21:44)
ježiškové husličky,to by som mala 200kg za chvíľu...Lee,nestraš
36498) leelee (22.04.2014 21:40)
týjo ty si do toho nechtěla namíchat i ten chleba?
tušim že u nás se tomu říká Budapešťská pomazánka... možná
36496) Twilly (22.04.2014 21:35)
Bryndza (v tomhle případě ovčí), máslo, mletá sladká paprika, mladá cibulka nadrobno, špetka drceného/mletého kmínu. Je to skvělé jarní jídlo, které lze mazat na chleba.
Všechno, až na ten cléb, pochopitelně, smíchat
36495) leelee (22.04.2014 21:34)
já chleba s vajíčkem letos se na mě koledníci... vybodli, a to byly tak hezký
36491) emam (22.04.2014 21:29)
Já ti dám Emouše
Ale alespoň máš jistou alternativu oveček
Hlásím těstoviny s tuňákem...
36490) Twilly (22.04.2014 21:29)
Já měla chléb se šmirkasem. Ale, ehm, český výraz pro šmirkas neznám...
36489) Twilly (22.04.2014 21:27)
Jak komu, Emouši a jak která. Já už pomalu mohu spočítat na prstech co dítě smí, ale u toho, co nesmí, bych se už spíš upočįtala ke spánku.
36487) Twilly (22.04.2014 21:24)
Ha, článek je zdárně v administraci. Ta technika mě jednou zabije. Doufám, že nebude mazec, že mám uvozovky vepředu i vzádu nahoře. Zatím mi ten officový apps, co mám v tabletu, funguje jen s anglickou klávesnicí. Ale časem na něco snad příjdu.
Leelouši, možná se zde o jídle nemluvilo, ale před chvílí jsem dojedla
, jestli se ti to počítá... Shy
36486) emam (22.04.2014 21:20)
A zase. Rochátka konečně spí a múza s nimi
Sem tam nějaká ta pizza taky neuškodí
36505) emam (22.04.2014 21:52)
A ani to dítě nic nepošle
Zase bilý sex, ale Kautuš, blíží se 22h