Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 107 108 109 110 111 112 113 114 115 ... 1936   »

emam

36505)  emam (22.04.2014 21:52)

A ani to dítě nic nepošle
Zase bilý sex, ale Kautuš, blíží se 22h;)

Kate

36504)  Kate (22.04.2014 21:48)

Em, bram. salát byl taky, ale už je pryč... Bohužel. :'-(

SestraTwilly

36503)  SestraTwilly (22.04.2014 21:45)

ale už mám hlad...asi zase skončím strčená v ladničke...

Twilly

36502)  Twilly (22.04.2014 21:44)

To bych byla jak bomba, leelouši

SestraTwilly

36501)  SestraTwilly (22.04.2014 21:44)

ježiškové husličky,to by som mala 200kg za chvíľu...Lee,nestraš

leelee

36500)  leelee (22.04.2014 21:43)

ST ještě že písmenka nemaj kalorie, že?

SestraTwilly

36499)  SestraTwilly (22.04.2014 21:41)

mňam,nerobte mi chute...

leelee

36498)  leelee (22.04.2014 21:40)

týjo ty si do toho nechtěla namíchat i ten chleba?

tušim že u nás se tomu říká Budapešťská pomazánka... možná

HMR

36497)  HMR (22.04.2014 21:39)

Twilly

36496)  Twilly (22.04.2014 21:35)

Bryndza (v tomhle případě ovčí), máslo, mletá sladká paprika, mladá cibulka nadrobno, špetka drceného/mletého kmínu. Je to skvělé jarní jídlo, které lze mazat na chleba.
Všechno, až na ten cléb, pochopitelně, smíchat

leelee

36495)  leelee (22.04.2014 21:34)

já chleba s vajíčkem letos se na mě koledníci... vybodli, a to byly tak hezký:D

emam

36494)  emam (22.04.2014 21:33)

s bramborovým salátem?

Kate

36493)  Kate (22.04.2014 21:32)

Já měla chlebíčky...

emam

36492)  emam (22.04.2014 21:30)

A konzistence šmirkasu?

emam

36491)  emam (22.04.2014 21:29)

Já ti dám Emouše Ale alespoň máš jistou alternativu oveček
Hlásím těstoviny s tuňákem...

Twilly

36490)  Twilly (22.04.2014 21:29)

Já měla chléb se šmirkasem. Ale, ehm, český výraz pro šmirkas neznám...

Twilly

36489)  Twilly (22.04.2014 21:27)

Jak komu, Emouši a jak která. Já už pomalu mohu spočítat na prstech co dítě smí, ale u toho, co nesmí, bych se už spíš upočįtala ke spánku.

HMR

36488)  HMR (22.04.2014 21:25)

no... já měla jednu palačinku se sýrem a jednu s povídlím

Twilly

36487)  Twilly (22.04.2014 21:24)

Ha, článek je zdárně v administraci. Ta technika mě jednou zabije. Doufám, že nebude mazec, že mám uvozovky vepředu i vzádu nahoře. Zatím mi ten officový apps, co mám v tabletu, funguje jen s anglickou klávesnicí. Ale časem na něco snad příjdu.

Leelouši, možná se zde o jídle nemluvilo, ale před chvílí jsem dojedla :D , jestli se ti to počítá... Shy

emam

36486)  emam (22.04.2014 21:20)

A zase. Rochátka konečně spí a múza s nimi
Sem tam nějaká ta pizza taky neuškodí

«   1 ... 107 108 109 110 111 112 113 114 115 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse promo