Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 111 112 113 114 115 116 117 118 119 ... 1936   »

Lipi4

36425)  Lipi4 (18.04.2014 22:12)

Neuvidíme, jelikož po brzkém obědě musime jet za druhym dědou a půjčenou babi

Čučí, tak ji v létě udělám

emam

36424)  emam (18.04.2014 22:10)

A co frťana?;)

HMR

36423)  HMR (18.04.2014 22:05)

hm... já ráda nádivku...

emam

36422)  emam (18.04.2014 22:04)

Ani jsem netušila, že jsem pomstychtivá... A když jsme u toho, tohle pondělí se uvidíme?

Lipi4

36421)  Lipi4 (18.04.2014 22:01)

Protože ty víš, že mi to můžeš vrátit skoro každé pondělí

Je po ní, ale babí jí dneska dělá, tak bude znova ... už se těším na 4 masovku

emam

36420)  emam (18.04.2014 21:59)

Já se nebojím :D
A nádivka to přežila nebo už je po ní?

Lipi4

36419)  Lipi4 (18.04.2014 21:53)

Kdyby jsme jeli až zítra, jak bylo původně v plánu, tak by jsme to tramvají jeli 3 hodiny

Příjdu já a zbytek se rozuteče *fňuk* ... to se mě holky bojíte??

emam

36418)  emam (18.04.2014 21:48)

To jste se tedy pěkně zapotili. Smekám, že jste to zvládli

Lipi4

36417)  Lipi4 (18.04.2014 21:30)

Normálně to jezdíme hodinu deset (až do Nebušic), ale kvůli rozkopaný Dejvický (s kočárkem musím vystoupit už na Hradčanský a tramvají se svézt na Horomeřickou), dvou bouračkám při cestě na Depo Hostivař, tak asi hodinu 40 ...

emam

36416)  emam (18.04.2014 21:24)

A proto se měl asi držet ten půst:D
Lipi, jak jste to nakonec jeli dlouho?

Lipi4

36415)  Lipi4 (18.04.2014 21:23)

Baf

Emí, mi povídej - stačilo se dneska dostat přes tu naši kotlinu (Prahu)... i to byl výjmečně horor

SestraTwilly

36414)  SestraTwilly (18.04.2014 21:23)

Vidíš Ema,ono kto nepracuje,neje...:D

emam

36413)  emam (18.04.2014 21:21)


Holky, ale pracovat ne Velký pátek je vážně divný...

SestraTwilly

36412)  SestraTwilly (18.04.2014 21:20)

Príchod oslávenca zaznamenaný...ide sa piť:-)

HMR

36411)  HMR (18.04.2014 21:15)

Hlásím příchod!!
a D Ě K U J I!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SestraTwilly

36410)  SestraTwilly (18.04.2014 21:11)

Pracovne,sviatky sú len pre deti,my dospeláci s tým máme kopec roboty.:-)

Kate

36409)  Kate (18.04.2014 21:04)

Zdravím, dámy! :) Haničko, všechno nejlepší!

emam

36408)  emam (18.04.2014 21:01)

Ahoj Katuško Užíváš si volna?
Snad se tady oslavenec taky zjeví:)

SestraTwilly

36407)  SestraTwilly (18.04.2014 20:51)

Hani,ahoj!!!! Že vraj máš narodky,tak všetko naj,naj,naj ti prajem a hlavne toho zdravíčka,to ostatné príde aj samo...:)

Lipi4

36406)  Lipi4 (18.04.2014 11:40)

Slavíme

«   1 ... 111 112 113 114 115 116 117 118 119 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Zatmění -smečka