


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441951×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36422) emam (18.04.2014 22:04)
Ani jsem netušila, že jsem pomstychtivá... A když jsme u toho, tohle pondělí se uvidíme?
36421) Lipi4 (18.04.2014 22:01)
Protože ty víš, že mi to můžeš vrátit skoro každé pondělí
Je po ní, ale babí jí dneska dělá, tak bude znova
... už se těším na 4 masovku
36419) Lipi4 (18.04.2014 21:53)
Kdyby jsme jeli až zítra, jak bylo původně v plánu, tak by jsme to tramvají jeli 3 hodiny
Příjdu já a zbytek se rozuteče *fňuk* ... to se mě holky bojíte?? ![]()
36417) Lipi4 (18.04.2014 21:30)
Normálně to jezdíme hodinu deset (až do Nebušic), ale kvůli rozkopaný Dejvický (s kočárkem musím vystoupit už na Hradčanský a tramvají se svézt na Horomeřickou), dvou bouračkám při cestě na Depo Hostivař, tak asi hodinu 40 ...
36416) emam (18.04.2014 21:24)
A proto se měl asi držet ten půst
Lipi, jak jste to nakonec jeli dlouho?
36415) Lipi4 (18.04.2014 21:23)
Baf
Emí, mi povídej - stačilo se dneska dostat přes tu naši kotlinu (Prahu)... i to byl výjmečně horor
36410) SestraTwilly (18.04.2014 21:11)
Pracovne,sviatky sú len pre deti,my dospeláci s tým máme kopec roboty.![]()
36407) SestraTwilly (18.04.2014 20:51)
Hani,ahoj!!!! Že vraj máš narodky,tak všetko naj,naj,naj ti prajem a hlavne toho zdravíčka,to ostatné príde aj samo...
36425) Lipi4 (18.04.2014 22:12)
Neuvidíme, jelikož po brzkém obědě musime jet za druhym dědou a půjčenou babi

Čučí, tak ji v létě udělám