Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 113 114 115 116 117 118 119 120 121 ... 1936   »

Rowana

36385)  Rowana (14.04.2014 22:30)

Dobrý večer ve spolek. :)

ST, mluvíš o této knížce? http://www.knihkupectvi-daniela.cz/projekt-manzelka/d-204085/?utm_source=sklik&utm_medium=ppc&utm_campaign=cilenetituly

HMR

36384)  HMR (14.04.2014 22:29)

na štíry moc ne, alespoň jsem tedy ráda, že u nás moc nejsou, ale na Štíry... mnó... to mě chytlo už kdyyysi...
hoj, Kate...
jj, klasika je klasika...

Kate

36383)  Kate (14.04.2014 22:26)

Něco na tom bude.

emam

36382)  emam (14.04.2014 22:18)

"Jsem starej jako Platon a těch sedmnáct navrh" to říkali už Starci na chmelu

Kate

36381)  Kate (14.04.2014 22:16)

Mládí... pff... Někdy mi přijde, že je mi tak 120.

SestraTwilly

36380)  SestraTwilly (14.04.2014 22:07)

aha,človek sa učí celý život
ahoj Katulka

emam

36379)  emam (14.04.2014 22:06)

Á, vida kdo se na nás přišel taky podívat. Zdař mládí
Neutrápím, postní období pomalu končí
Od kdy jsou koťata na Štíry?

Kate

36378)  Kate (14.04.2014 22:04)

Štír, to je znamení ve zvěrokruhu, horoskopu. U vás, Katí, myslím škorpión. :) Jo! :D Přesně jak řekla/napsala Hanička. ;)
Ahojte všichni

HMR

36377)  HMR (14.04.2014 22:02)

škorpion

SestraTwilly

36376)  SestraTwilly (14.04.2014 21:58)

Ema ty sa utrápiš...
Štyri lásky...to znie ako beletria...
A Hani,neviem čo je štír,predpokladám,že asi nejaké zviera,ale neviem aké...?????:p

emam

36375)  emam (14.04.2014 21:51)

Já se snažím po letech prokousat Čtyřmi láskymi od Lewise, ale beletrie je mi zatím stále zapovězena. Jo, taky doporučuji

HMR

36374)  HMR (14.04.2014 21:44)

též jsem cosi pělného přečetla, ale nebylo to tak sofistikované - Ve znamení Štíra...

SestraTwilly

36373)  SestraTwilly (14.04.2014 21:40)

ešte stále nečítaš?Lebo mám pre vás výbornú knihu "Projekt ideálna manželka" od Graeme Simsion.Super kniha.Krásne opisuje príbeh aspergéra,humorným a nenásilnym štýlom opisuje ako taký človek rozmýšľa,čo cíti.V mnohých situáciach ako by som videla moju dcéru.Doporučujem vrele.Ľudia,ktorí nevedia čo je to za diagnózu,po prečítaní pochopia aspoň trochu týchto ľudí,že aj oni s nami normálnymi to nemajú jednoduché.

emam

36372)  emam (14.04.2014 21:29)

Katuško, mám za sebou víkendové soustředění se sborem. Děti jsme měla sebou, takže když jsem neučila tak jsem se musela věnovat mateřským povinnostem a jsem z toho totálně odšťavená. Něco mám rozepsáno tak snad někdy bude i dopsáno ;)

emam

36371)  emam (14.04.2014 21:28)

To víš, Velikonoce se blíží a venku prší tak co jiného se svišťaty.

SestraTwilly

36370)  SestraTwilly (14.04.2014 21:24)

Ema snáď si nepresedlala na výtvarné umenie a čo písanie????

SestraTwilly

36369)  SestraTwilly (14.04.2014 21:23)

ahojko Ema!!!!

HMR

36368)  HMR (14.04.2014 21:22)

koukám, barviček až oči přecházejí...

emam

36367)  emam (14.04.2014 21:20)

No, máme jich už asi šest, dva růžové, dva modré a pak po jednom -orandřžový, zelený a /mám okno) takže dobrý. Výtvarná dílna hadr

HMR

36366)  HMR (14.04.2014 21:16)

čus Em jak ti dupou králíci?

«   1 ... 113 114 115 116 117 118 119 120 121 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still