


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441957×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36384) HMR (14.04.2014 22:29)
na štíry moc ne, alespoň jsem tedy ráda, že u nás moc nejsou, ale na Štíry... mnó... to mě chytlo už kdyyysi...
hoj, Kate...
jj, klasika je klasika...
36382) emam (14.04.2014 22:18)
"Jsem starej jako Platon a těch sedmnáct navrh" to říkali už Starci na chmelu
36379) emam (14.04.2014 22:06)
Á, vida kdo se na nás přišel taky podívat. Zdař mládí
Neutrápím, postní období pomalu končí
Od kdy jsou koťata na Štíry?
36378) Kate (14.04.2014 22:04)
Štír, to je znamení ve zvěrokruhu, horoskopu. U vás, Katí, myslím škorpión.
Jo!
Přesně jak řekla/napsala Hanička. ![]()
Ahojte všichni
36376) SestraTwilly (14.04.2014 21:58)
Ema ty sa utrápiš...
Štyri lásky...to znie ako beletria...
A Hani,neviem čo je štír,predpokladám,že asi nejaké zviera,ale neviem aké...?????
36375) emam (14.04.2014 21:51)
Já se snažím po letech prokousat Čtyřmi láskymi od Lewise, ale beletrie je mi zatím stále zapovězena. Jo, taky doporučuji
36374) HMR (14.04.2014 21:44)
též jsem cosi pělného přečetla, ale nebylo to tak sofistikované - Ve znamení Štíra...
36373) SestraTwilly (14.04.2014 21:40)
ešte stále nečítaš?Lebo mám pre vás výbornú knihu "Projekt ideálna manželka" od Graeme Simsion.Super kniha.Krásne opisuje príbeh aspergéra,humorným a nenásilnym štýlom opisuje ako taký človek rozmýšľa,čo cíti.V mnohých situáciach ako by som videla moju dcéru.Doporučujem vrele.Ľudia,ktorí nevedia čo je to za diagnózu,po prečítaní pochopia aspoň trochu týchto ľudí,že aj oni s nami normálnymi to nemajú jednoduché.
36372) emam (14.04.2014 21:29)
Katuško, mám za sebou víkendové soustředění se sborem. Děti jsme měla sebou, takže když jsem neučila tak jsem se musela věnovat mateřským povinnostem a jsem z toho totálně odšťavená. Něco mám rozepsáno tak snad někdy bude i dopsáno
36367) emam (14.04.2014 21:20)
No, máme jich už asi šest, dva růžové, dva modré a pak po jednom -orandřžový, zelený a /mám okno) takže dobrý. Výtvarná dílna hadr
36385) Rowana (14.04.2014 22:30)
Dobrý večer ve spolek.
ST, mluvíš o této knížce? http://www.knihkupectvi-daniela.cz/projekt-manzelka/d-204085/?utm_source=sklik&utm_medium=ppc&utm_campaign=cilenetituly