


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441968×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36324) Rowana (07.04.2014 22:43)
Hmm, mohlo by to souviset třeba i s těmi výkyvy počasí?
Držím pěsti,ať se z toho brzy oklepe.
36323) emam (07.04.2014 22:42)
Jestli mám tvé požehnání tak to zadání hodím na FB a třeba se někdo ozve. Takhle z hlavy mě totiž nikdo nenapadá
36322) emam (07.04.2014 22:41)
Od soboty se pere s nějakým bacilem. Pořád jsem doufala, že to nic nebude, ale dnes měla zvýšenou teplotu a já jen doufám, že to na tom zůstane
36321) Rowana (07.04.2014 22:41)
Diplomka - to je strašidelné téma. Dnes zcela hodné tohoto webu.
Zrovna sháním nějakou dobrou duši, která se vyzná v problematice zveřejňování vysokokapacitních formátů na internetu - pyramidové zoomování (Zoomify, jpeg2000, ...)
Nevíte náhodou o někom? Potřebovala bych okorigovat jednu kapitolku, aby v ní nebyly faktické bludy.
36319) emam (07.04.2014 22:37)
Sem tam se najde všelijaký žánr
Vidíš to, mě sice do kanceláře nezvvírají, ale dneska jsem sluníčko taky skoro nestihla
Snad bude malé zítra lépa a budeme moct být alespoň na zahradě
A jak pokračuješ v diplomce (jestli se vůbec smím optat?![]()
36318) Rowana (07.04.2014 22:34)
Stmífko je hororový portál?
Většinou tu čekám spíš romarťárnu (víceméně).
36317) Rowana (07.04.2014 22:33)
Jak jste si užily dnešního sluníčka?
Většinu času jsem byla zalezlá v dusné místnosti bez oken. Kdyby nebylo obídku, snad bych o ten krásný den úplně přišla.
36325) SestraTwilly (07.04.2014 22:43)
Ahojte dievčatá