


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441984×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36258) emam (27.03.2014 21:34)
My se taky těšíme na návrat zbloudilé ovečky
Lipi, já si toho ani nevšimla a to mám v sobě dva acylpiriny
36257) Rowana (27.03.2014 21:32)
Děvčata, já se kaju.
Doufám, že brzy své zdravice rozšířím i o něco inteligentnějšího.
Lipi, rozhodně si to neber osobně.
36252) emam (27.03.2014 21:24)
JO, zdravicím tady v podlesní době děláme čest
Dobrou.
Právě jsem se asi vypsala z podoby
36251) Rowana (27.03.2014 21:22)
No, evidentně to byla jen zdravící pauza.
Pardón.
Jdu spát. Zítra vstávám brzo, abych ještě něco spáchala. Dnes už mi to vůbec nemyslí.
36248) Music (27.03.2014 19:09)
Viem, že sa to tu nehodí, ale je to ozázka hudby, čo sa dá skaziť? Tak sa pýtam, akú hudbu počúvate vy? Rep, 80 roky, Daivd Guetta, Kali, Ben Cristovalo...
https://www.facebook.com/pages/Hudba-ma-svoj-vlastn%C3%BD-pr%C3%ADbeh/725186524192706
Daj vedieť a zahráme tvoju naj.
36265) emam (27.03.2014 21:51)
Jedna pro Smoljakovce a druhá pro Svěrákovce. To máš jak se Spartou a Slavií, taky si je nikdo nechce znepřátelit