Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 119 120 121 122 123 124 125 126 127 ... 1936   »

emam

36265)  emam (27.03.2014 21:51)

Jedna pro Smoljakovce a druhá pro Svěrákovce. To máš jak se Spartou a Slavií, taky si je nikdo nechce znepřátelit

Lipi4

36264)  Lipi4 (27.03.2014 21:49)

Proč jsou natočený dvě verze Švestky????

emam

36263)  emam (27.03.2014 21:49)

Já dnes podlehla bollywoodu

Lipi4

36262)  Lipi4 (27.03.2014 21:48)

Jééé , na Dvojce je Švestka

emam

36261)  emam (27.03.2014 21:45)

Do lesa zaběhal? A né, to byla vlastně kočka:p

Lipi4

36260)  Lipi4 (27.03.2014 21:42)

V pohodě já už jsem si zvykla, že přicházím na střídání směn

leelee

36259)  leelee (27.03.2014 21:41)

kde je ovce ?

emam

36258)  emam (27.03.2014 21:34)

My se taky těšíme na návrat zbloudilé ovečky
Lipi, já si toho ani nevšimla a to mám v sobě dva acylpiriny :(

Rowana

36257)  Rowana (27.03.2014 21:32)

Děvčata, já se kaju.
Doufám, že brzy své zdravice rozšířím i o něco inteligentnějšího.
Lipi, rozhodně si to neber osobně.

emam

36256)  emam (27.03.2014 21:31)

emam

36255)  emam (27.03.2014 21:29)

To si tak neber, možná to bude tím netopírem co máš jako avatara

leelee

36254)  leelee (27.03.2014 21:28)

baf

em tvoje překlepy, to už jsou vysloveně novotvary

Lipi4

36253)  Lipi4 (27.03.2014 21:28)

Koukám, že jen dorazím, tak se mizí spát .....

emam

36252)  emam (27.03.2014 21:24)

JO, zdravicím tady v podlesní době děláme čest Dobrou.
Právě jsem se asi vypsala z podoby

Rowana

36251)  Rowana (27.03.2014 21:22)

No, evidentně to byla jen zdravící pauza. Pardón.
Jdu spát. Zítra vstávám brzo, abych ještě něco spáchala. Dnes už mi to vůbec nemyslí.

Lipi4

36250)  Lipi4 (27.03.2014 21:12)

kuk lek baf

emam

36249)  emam (27.03.2014 20:01)

Ahoj Row, dáváš si čtecí pauzu?

36248)  Music (27.03.2014 19:09)

Viem, že sa to tu nehodí, ale je to ozázka hudby, čo sa dá skaziť? Tak sa pýtam, akú hudbu počúvate vy? Rep, 80 roky, Daivd Guetta, Kali, Ben Cristovalo...
https://www.facebook.com/pages/Hudba-ma-svoj-vlastn%C3%BD-pr%C3%ADbeh/725186524192706
Daj vedieť a zahráme tvoju naj.

Rowana

36247)  Rowana (27.03.2014 19:08)

Pěkný večer, přeji.

emam

36246)  emam (27.03.2014 18:26)

Rádo se stalo. A co tady bude tovje prvotina?

«   1 ... 119 120 121 122 123 124 125 126 127 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek