Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 118 119 120 121 122 123 124 125 126 ... 1936   »

Lipi4

36285)  Lipi4 (31.03.2014 22:15)

emam

36284)  emam (29.03.2014 19:47)

Já se nekoukala (hádej proč :( ) a zas tolik si to nepamatuji.
Vážně mě štve, když mají postavy tendenci rozmazávat nějakou situaci víc než jsem chtěla

Lipi4

36283)  Lipi4 (28.03.2014 22:13)

Copak ty se bojíš upírka Brada??

emam

36282)  emam (28.03.2014 22:00)

Ááááááááá

Lipi4

36281)  Lipi4 (28.03.2014 21:56)

Interview s Upííírem na Nova Cinema každou chvilku

Lipi4

36280)  Lipi4 (27.03.2014 22:21)

Já se nestresuju, raději peču už se těším na Velikonoční nádivku se 4 druhy masa
Dobrou nočku

emam

36279)  emam (27.03.2014 22:18)

Jdu chrupkat. Dobrou noc a krásné sníky a nestresuj se Cimrmanovinama, vždyť stejně neexistoval

emam

36278)  emam (27.03.2014 22:14)

Když já mám asociální sklony takže nemám o lidech moc přehled, ale určitě by se někdo našel

Lipi4

36277)  Lipi4 (27.03.2014 22:12)

Tak mi ukaž tu ostudu, co na tom vyrůstala, měla možnost se jít podívat na ně živě a neviděla je ... to jsem asi jedna z mála ....

Lipi4

36276)  Lipi4 (27.03.2014 22:10)

a dohnat, kdy??? ... skoro už nemám volno

emam

36275)  emam (27.03.2014 22:10)

Takových po světě běhá;)

Lipi4

36274)  Lipi4 (27.03.2014 22:09)

Bohužel já vím, že jsem ostuda ......

emam

36273)  emam (27.03.2014 22:08)

Nikdy? Tak hoenm dostudovat a dohnat alespoň to, co z nich zbylo

Lipi4

36272)  Lipi4 (27.03.2014 22:06)

to jo... ani nevíš jak já jsem na sebe naštvaná, že jsem se na ně nikdy nedostala

emam

36271)  emam (27.03.2014 22:00)

Do sidkuzí o S-S se nepouštím
S tím druhým naprosto souhlasím. Prostě dohromady byli ideální dvojka

Lipi4

36270)  Lipi4 (27.03.2014 21:57)

Smolijak to krásně napsal, ale Svěrák to umí líp prodat

Lipi4

36269)  Lipi4 (27.03.2014 21:57)

Vážně

emam

36268)  emam (27.03.2014 21:53)

Vážně? Já sportu vůbec nerozumím. Ale taky se jednoznačně hlasím mezi Svěrákovce a to ve většině případů

Lipi4

36267)  Lipi4 (27.03.2014 21:52)

A Sparta a Slavie je úplně něco jiného

Lipi4

36266)  Lipi4 (27.03.2014 21:52)

A to nemohli udělat jen jednu verzi?? zrovna ve Švestce jsem Svěrákovec

«   1 ... 118 119 120 121 122 123 124 125 126 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Cullen boys