


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441983×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36284) emam (29.03.2014 19:47)
Já se nekoukala (hádej proč
) a zas tolik si to nepamatuji.
Vážně mě štve, když mají postavy tendenci rozmazávat nějakou situaci víc než jsem chtěla
36280) Lipi4 (27.03.2014 22:21)
Já se nestresuju, raději peču
už se těším na Velikonoční nádivku se 4 druhy masa
Dobrou nočku
36279) emam (27.03.2014 22:18)
Jdu chrupkat. Dobrou noc a krásné sníky a nestresuj se Cimrmanovinama, vždyť stejně neexistoval
36278) emam (27.03.2014 22:14)
Když já mám asociální sklony takže nemám o lidech moc přehled, ale určitě by se někdo našel
36277) Lipi4 (27.03.2014 22:12)
Tak mi ukaž tu ostudu, co na tom vyrůstala, měla možnost se jít podívat na ně živě a neviděla je
... to jsem asi jedna z mála ....
36272) Lipi4 (27.03.2014 22:06)
to jo... ani nevíš jak já jsem na sebe naštvaná, že jsem se na ně nikdy nedostala
36271) emam (27.03.2014 22:00)
Do sidkuzí o S-S se nepouštím
S tím druhým naprosto souhlasím. Prostě dohromady byli ideální dvojka
36268) emam (27.03.2014 21:53)
Vážně? Já sportu vůbec nerozumím. Ale taky se jednoznačně hlasím mezi Svěrákovce a to ve většině případů
36266) Lipi4 (27.03.2014 21:52)
A to nemohli udělat jen jednu verzi?? zrovna ve Švestce jsem Svěrákovec
36285) Lipi4 (31.03.2014 22:15)