


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441989×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36224) Wicca (24.03.2014 21:57)
Jop,
hele já se loučím, za chvíli musím jít spát a ještě si chci číst, tak dobrou noc.
36221) Kate (24.03.2014 21:39)
Každému jde něco.
Já na tenhle předmět taky zrovna nejsem, no, ale tak snažím se.
A stejná otázka: Koho máš z Twilight ságy nejraději? ![]()
36218) Wicca (24.03.2014 21:28)
Mno, to já vím, že jsem to totálně projela.
Nenávidím organickou chemii a její názvosloví.
36217) Kate (24.03.2014 21:23)
Wic, tý jo, zatím nevím, co mám za známku, ale potřebuju nějakou normálnější, jak jsem se už bavily s Luc.
36213) Kate (24.03.2014 20:02)
Něco takového jsem myslím viděla, no.
Tak já se jdu mrknout na fyziku, zatím pá. ![]()
36212) LuciaCullen2 (24.03.2014 19:57)
No, ale na internete nájdeš vymazaé časti a je ich tam veľa. Aj ako Carlisle šepkal niečo Esme, keď ju premenil... Myslím.
36211) Kate (24.03.2014 19:53)
A mimochodem... Carlisle s Esme ve filmech taky nemají moc společných chvil.
36209) Kate (24.03.2014 19:48)
25.4. to bude rok, odkdy tu přispívám.
Ale povídky jsem tu četla už dávno předtím. ![]()
36207) Kate (24.03.2014 19:45)
Áno, áno.
Esme a Carlisle!
Dříve jsem měla taky Alice a Bella s Edou a Nessie jsou taky fajn. ![]()
36206) LuciaCullen2 (24.03.2014 19:41)
Mala som Alice. Ona bola proste skvelá, ale teraz viac trojica: Bella, Edward a Renesmée. Prídu mi skoro ako idylická rodinka. Škoda, že nebolo vo filme viac takých chvíľ, kedy boli oni traja.
Myslím, že tvoja je Esme, alebo sa mýlim?
36225) Kate (24.03.2014 21:58)
Wic, taky musím běžet, tak dobrou a pěkné počtení si.