Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 121 122 123 124 125 126 127 128 129 ... 1936   »

Kate

36225)  Kate (24.03.2014 21:58)

Wic, taky musím běžet, tak dobrou a pěkné počtení si. :)

Wicca

36224)  Wicca (24.03.2014 21:57)

Jop, hele já se loučím, za chvíli musím jít spát a ještě si chci číst, tak dobrou noc.

Kate

36223)  Kate (24.03.2014 21:54)

Tak další vlkodlačice. ;)

Wicca

36222)  Wicca (24.03.2014 21:48)

Celkem mi jde matika, čeština, špájina a ájina :)
Hmmm, asi Paula

Kate

36221)  Kate (24.03.2014 21:39)

Každému jde něco. Já na tenhle předmět taky zrovna nejsem, no, ale tak snažím se. :)
A stejná otázka: Koho máš z Twilight ságy nejraději? :)

Wicca

36220)  Wicca (24.03.2014 21:34)

Mě to prostě nejde.

Kate

36219)  Kate (24.03.2014 21:31)

Wic, organická chemie ještě není tak hrozná. Podle toho co.

Wicca

36218)  Wicca (24.03.2014 21:28)

Mno, to já vím, že jsem to totálně projela.
Nenávidím organickou chemii a její názvosloví.

Kate

36217)  Kate (24.03.2014 21:23)

Wic, tý jo, zatím nevím, co mám za známku, ale potřebuju nějakou normálnější, jak jsem se už bavily s Luc. :D

Wicca

36216)  Wicca (24.03.2014 21:21)

Kat, co chemie?

Kate

36215)  Kate (24.03.2014 21:06)

Tak jsem zpět. ;)

Wicca

36214)  Wicca (24.03.2014 20:55)

Ahoj holky, je tu někdo na pokec?

Kate

36213)  Kate (24.03.2014 20:02)

Něco takového jsem myslím viděla, no.
Tak já se jdu mrknout na fyziku, zatím pá. :)

LuciaCullen2

36212)  LuciaCullen2 (24.03.2014 19:57)

No, ale na internete nájdeš vymazaé časti a je ich tam veľa. Aj ako Carlisle šepkal niečo Esme, keď ju premenil... Myslím.

Kate

36211)  Kate (24.03.2014 19:53)

A mimochodem... Carlisle s Esme ve filmech taky nemají moc společných chvil. :'-(

LuciaCullen2

36210)  LuciaCullen2 (24.03.2014 19:49)

Hmmm....

Kate

36209)  Kate (24.03.2014 19:48)

25.4. to bude rok, odkdy tu přispívám. :) Ale povídky jsem tu četla už dávno předtím. :)

LuciaCullen2

36208)  LuciaCullen2 (24.03.2014 19:46)

Veď sú. Ako dlho si tu na ff?

Kate

36207)  Kate (24.03.2014 19:45)

Áno, áno. Esme a Carlisle!
Dříve jsem měla taky Alice a Bella s Edou a Nessie jsou taky fajn. :)

LuciaCullen2

36206)  LuciaCullen2 (24.03.2014 19:41)

Mala som Alice. Ona bola proste skvelá, ale teraz viac trojica: Bella, Edward a Renesmée. Prídu mi skoro ako idylická rodinka. Škoda, že nebolo vo filme viac takých chvíľ, kedy boli oni traja. Myslím, že tvoja je Esme, alebo sa mýlim?

«   1 ... 121 122 123 124 125 126 127 128 129 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek