


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442005×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36164) SestraTwilly (23.03.2014 21:48)
a prečo biješ dievčatá
...kvôli veku?
Oni za to nemôžu,ale tiež z toho vyrastú
36163) Wicca (23.03.2014 21:46)
L, wow, na svůj věk máš celkem vyspělý názory, většina holek v tvém věku, co znám, jsou vymytý dylinky, které mají v hlavě jenom Justina Biebera a 1D a co řekne bravíčko je svatý.
Kate, se nevytahuj
Emam, neboj, není nám pět.
36162) emam (23.03.2014 21:44)
To je občas záludné. Sem tam si přijdu jako batole a jindy jako Metuzalém
Ale Katuško, jsi jednou z nejšarmantnějších patnáctek co znám ![]()
36161) SestraTwilly (23.03.2014 21:43)
Ema!!!!Ty starena jedna
...mi sme stále mladé,alebo si taká stará ako sa cítíš...ja sa cítím stále na pätnásť
36152) Wicca (23.03.2014 21:31)
No hádky zase já moc nemusím, snažím se s lidmi v mém okolí vycházet.
Kolik ti vlastně je?
Jestli se můžu zeptat.
36149) LuciaCullen2 (23.03.2014 21:23)
Si podobná ako ja. Okrem toho punku. Tak isto mám vlastnú hlavu. Zošit kam si zapisujem všetko čo ma napadne a obliekam sa ako chcem. Nepočúvam ostatných a vždy sa s niekym dám do nejakej hádky.
Tak isto som iná ako ostatný. Ale nikdy nemôžeš povedať, že si čierna ovca medzi bielymi. Podľa mňa sú taký ľudia krajší, čo sú mimo davu. Prídu mi prirodzenejší. Keď ideš po boku niekoho a si ako ostatný si nudná. Vlastný štýl a tvoja hlava je lepšia.
36148) Wicca (23.03.2014 21:06)
Tak to jsem divná dvojnásobně.
Taky sbírám citáty, jak z filmů, seriálů, tak od slavných osobností, vědců a spisovatelů.
A taky zapisuju texty písniček, které mě nějakým způsobem zaujmou.
Ten citát je hezký a na mě sedí, já se snažím jít za každou cenu proti davu, být černá ovce mezi bílými. Poslouchám jinou muziku, jinak se oblékám a mám svoje vlastní názory, neřídím se podle toho, co je zrovna in.
Prostě si dělám, co chci, jedna z profesorek na škole, kam chodím, mě označila za rebela.
jednou jsem do konce měla svoje punkové období, kdy jsem se řídila zásadami punkerů.
36147) LuciaCullen2 (23.03.2014 20:56)
Súhlas. A nie si jediná kto je divný. Napr. ja mám ešte koníček zbierať citáty a niekde som čítala: Byť ignorantom je ťažké, pretože konkurencia je velká. Viem, že to odbočujem od témy, len sa mi veľmi páči. Je taký divný a predsa pravdivý.
36146) Wicca (23.03.2014 20:54)
Jsem divná, já vím.
J e těžké najít někoho, kdo poslouchá hudbu jako já.
Mno, já osobně českou a slovenskou hudbu moc nemusím, ale to je věc vkusu.
36165) LuciaCullen2 (23.03.2014 21:48)
Wicca: No ja práveže take hlúposti nemusím. Ja viem, že mám mozog naladený na vyššiu vekovú kategóriu a už aj sama si občas všímam rozdieli medzi mnou a mojimi kamarátkami.