Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 124 125 126 127 128 129 130 131 132 ... 1936   »

LuciaCullen2

36165)  LuciaCullen2 (23.03.2014 21:48)

Wicca: No ja práveže take hlúposti nemusím. Ja viem, že mám mozog naladený na vyššiu vekovú kategóriu a už aj sama si občas všímam rozdieli medzi mnou a mojimi kamarátkami.

SestraTwilly

36164)  SestraTwilly (23.03.2014 21:48)

a prečo biješ dievčatá ...kvôli veku? Oni za to nemôžu,ale tiež z toho vyrastú:p

Wicca

36163)  Wicca (23.03.2014 21:46)

L, wow, na svůj věk máš celkem vyspělý názory, většina holek v tvém věku, co znám, jsou vymytý dylinky, které mají v hlavě jenom Justina Biebera a 1D a co řekne bravíčko je svatý.
Kate, se nevytahuj
Emam, neboj, není nám pět. :)

emam

36162)  emam (23.03.2014 21:44)

To je občas záludné. Sem tam si přijdu jako batole a jindy jako Metuzalém
Ale Katuško, jsi jednou z nejšarmantnějších patnáctek co znám :)

SestraTwilly

36161)  SestraTwilly (23.03.2014 21:43)

Ema!!!!Ty starena jedna ...mi sme stále mladé,alebo si taká stará ako sa cítíš...ja sa cítím stále na pätnásť

Kate

36160)  Kate (23.03.2014 21:43)

Né, do hlavy a přes prsty né, Em. Kdo by ti pak psal povídky?

emam

36159)  emam (23.03.2014 21:41)

Jen se opovažte ještě řešit, kdo je tu nejstarší a

Kate

36158)  Kate (23.03.2014 21:40)

Luc a Wicco, jsem starší. Ale ne o moc. :D

emam

36157)  emam (23.03.2014 21:39)

Beru zpět, dnes jsme stařenky :D

LuciaCullen2

36156)  LuciaCullen2 (23.03.2014 21:38)

Nádych, výdych. Trinásť.

Wicca

36155)  Wicca (23.03.2014 21:36)

Lucia: za dva měsíce mi bude šestnáct.

LuciaCullen2

36154)  LuciaCullen2 (23.03.2014 21:35)

Najprv povedz ty a potom poviem ja. :) ;)

emam

36153)  emam (23.03.2014 21:35)

Dobrý večer
Lipi, matky na mateřské jsou vždycky in;)

Wicca

36152)  Wicca (23.03.2014 21:31)

No hádky zase já moc nemusím, snažím se s lidmi v mém okolí vycházet. Kolik ti vlastně je? :) Jestli se můžu zeptat.

LuciaCullen2

36151)  LuciaCullen2 (23.03.2014 21:28)

lipi4: A to prečo?

Lipi4

36150)  Lipi4 (23.03.2014 21:27)

Baf ... dneska si tu připadám jako důchodce

LuciaCullen2

36149)  LuciaCullen2 (23.03.2014 21:23)

Si podobná ako ja. Okrem toho punku. Tak isto mám vlastnú hlavu. Zošit kam si zapisujem všetko čo ma napadne a obliekam sa ako chcem. Nepočúvam ostatných a vždy sa s niekym dám do nejakej hádky. Tak isto som iná ako ostatný. Ale nikdy nemôžeš povedať, že si čierna ovca medzi bielymi. Podľa mňa sú taký ľudia krajší, čo sú mimo davu. Prídu mi prirodzenejší. Keď ideš po boku niekoho a si ako ostatný si nudná. Vlastný štýl a tvoja hlava je lepšia.

Wicca

36148)  Wicca (23.03.2014 21:06)

Tak to jsem divná dvojnásobně. Taky sbírám citáty, jak z filmů, seriálů, tak od slavných osobností, vědců a spisovatelů. ;) A taky zapisuju texty písniček, které mě nějakým způsobem zaujmou. Ten citát je hezký a na mě sedí, já se snažím jít za každou cenu proti davu, být černá ovce mezi bílými. Poslouchám jinou muziku, jinak se oblékám a mám svoje vlastní názory, neřídím se podle toho, co je zrovna in. Prostě si dělám, co chci, jedna z profesorek na škole, kam chodím, mě označila za rebela. jednou jsem do konce měla svoje punkové období, kdy jsem se řídila zásadami punkerů.

LuciaCullen2

36147)  LuciaCullen2 (23.03.2014 20:56)

Súhlas. A nie si jediná kto je divný. Napr. ja mám ešte koníček zbierať citáty a niekde som čítala: Byť ignorantom je ťažké, pretože konkurencia je velká. Viem, že to odbočujem od témy, len sa mi veľmi páči. Je taký divný a predsa pravdivý.

Wicca

36146)  Wicca (23.03.2014 20:54)

Jsem divná, já vím. J e těžké najít někoho, kdo poslouchá hudbu jako já. :)Mno, já osobně českou a slovenskou hudbu moc nemusím, ale to je věc vkusu. ;)

«   1 ... 124 125 126 127 128 129 130 131 132 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek