


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442028×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36100) HMR (21.03.2014 23:28)
hm... takže až se příště potkáme, mám se představit? Ne, nejsem ladič pian?
36099) emam (21.03.2014 23:19)
Když já ho párkrát potkala a prostě nemám pamatováka na obličeje, takže když mi konečně došlo, kdo to je tak byl dávno fuč a ani jsme se nepozdravili. Naše piánose už pár týdnů podobá zvukovému očistci
36096) emam (21.03.2014 23:14)
Když ten mi asi přestal brát telefon
. myslím ladič
Manžel... Jen aby ten nechtěl raději být tím hráčem. Na to mám svou hlavu zase ráda
36094) HMR (21.03.2014 23:04)
jeden solidní klepanec sušenou makovicí po hlavě...
máš dvě děti... takže to bude takový minixylofón...
36088) leelee (21.03.2014 22:31)
jak bylo v Básnících "A až se z toho zblázníme pořídíme si pastelky a nikdo nic nepozná..."
ehm... pastelek by bylo
36105) emam (21.03.2014 23:35)
Jak, když mi to nezvedá