


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442029×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36079) leelee (21.03.2014 22:05)
Em posedně říkala (možná to byla HMR?) že půst je odepření si něčeho oblíbeného ...
36076) leelee (21.03.2014 22:02)
wow půst, to zní vážně
něco veselého dneska? byla jsem nucena vlézt do HM a připadám si jak obézní trpaslík
36085) leelee (21.03.2014 22:23)
no právě valstně si dělám co chci a ještě mi za to lidi platí