Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 125 126 127 128 129 130 131 132 133 ... 1936   »

LuciaCullen2

36145)  LuciaCullen2 (23.03.2014 20:50)

Je zaujimavé vidieť, že dievča počúva takú hudbu. Nemyslí v zlom, ale v dobrom. Dnešná mládež viac počúva Rytmus a podobných, no ja okrem Zuzany Smatanovej a tych starších spevákov zo slovenskej hudby moc nemusím. Rada ešte počúvam Luciu Vondráčkovú.

LuciaCullen2

36143)  LuciaCullen2 (23.03.2014 20:45)

Dove Cameron - Better in Stereo

Wicca

36142)  Wicca (23.03.2014 20:44)

tak s tímhle já problém nemám.
Ten odkaz zase nejde, prostě mi napiš jméno té písničky. :)

LuciaCullen2

36141)  LuciaCullen2 (23.03.2014 20:40)

No, hej. Ale nie je to vždy. Občas sa preceňujem.

Wicca

36140)  Wicca (23.03.2014 20:39)

Tvrdit, že to neumím a pak mít za 1.

LuciaCullen2

36139)  LuciaCullen2 (23.03.2014 20:38)

Čo myslíš, že by si chcela mať?

Wicca

36138)  Wicca (23.03.2014 20:36)

ty jo, takhle bych to taky chtěla mít. :D

Wicca

36137)  Wicca (23.03.2014 20:36)

Ten odkaz nefunguje.

LuciaCullen2

36136)  LuciaCullen2 (23.03.2014 20:34)

Wicca: My píšeme zajtra písomku, ale ja som sa už dnes učila, len ja mám sklony vravieť, že to neviem a nakoniec dostanem 1, takže to je asi tak.

LuciaCullen2

36135)  LuciaCullen2 (23.03.2014 20:33)

Wicca: Tá hudba je celkom pekná. Máš pravdu.
Ty skús toto: https://www.youtube.com/watch?v=B1Yior3umyI Nie je to až také zlé. Moderná hudba je niekedy dobrá na krajší deň.

Wicca

36134)  Wicca (23.03.2014 20:30)

Přesně, vždycky si říkám času dost, vybodnu se na to a pak druhý den, před hodinou hysterčím, že píšeme test.

LuciaCullen2

36133)  LuciaCullen2 (23.03.2014 20:27)

Wicca: Súhlasím. No ja by som mala skôr vrhnúť na biológiu, no čo už. Budem musieť sa doučiť zajtra v triede.

Wicca

36131)  Wicca (23.03.2014 20:24)

kate, zatím. :D taky bych se na chemii mohla konečně vrhnout. Ale nějak se mi nechce. :p

Wicca

36130)  Wicca (23.03.2014 20:22)

LuciaCullen2, jo no. Tady si člověk přijde víc vítanej. Na stmívání.eu a our stories mi to přijde takové chladnější. :/ Já osobně preferuju tuhle stránku a Bez hranic. :D

Kate

36129)  Kate (23.03.2014 20:19)

Luc, áno, áno, je to tu lepší, než na eu.
Wicca, moderní hudba taky není můj šálek kávy, no, ale jak co. Já a rozhodování, to nejde k sobě. :D
Zatím pá. :)

Wicca

36128)  Wicca (23.03.2014 20:19)

Kate, ale všechno najednou by to byl pěknej záhul, co? Ale nějak se pořád nemůžu rozhodnout.

LuciaCullen2

36127)  LuciaCullen2 (23.03.2014 20:19)

Wicca: Zaujimavé. Ešte som to nepočula.

LuciaCullen2

36126)  LuciaCullen2 (23.03.2014 20:18)

Kate: Dobre. Tak nech tam niekde v tom deji nevybuchneš.
Všimla som si ešte jednu vec a to takú, že to tu majú ultulnejšie ako na stmivani.eu.
Tu je to viac priateľské a últulné. Možno som presladená z tej čokolády, čo právem jem, ale tak mi to proste pripadá.

«   1 ... 125 126 127 128 129 130 131 132 133 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek