Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 123 124 125 126 127 128 129 130 131 ... 1936   »

SestraTwilly

36185)  SestraTwilly (23.03.2014 22:22)

áno a je s tým vyrovnaný nemá inú možnosť

emam

36184)  emam (23.03.2014 22:20)

NHL, no nazdar Není to ten nejlepší kousek, ale je ta snad pár dobrých momentů. Je to jedna z prvotin a spoluatorčina jediná povídka
Katuš, manžel to ví?

SestraTwilly

36183)  SestraTwilly (23.03.2014 22:19)

aj to sa ti bude páčiť určite... Ema má výborné aj jednorázovky.

SestraTwilly

36182)  SestraTwilly (23.03.2014 22:18)

no ja na Karolku nedám dopustiť,s jej tvorbou som sa na tomto webe stretla ako s prvou a bola to láska na prvý pohľad...alebo na prvé prečítanie... :)

Wicca

36181)  Wicca (23.03.2014 22:17)

Em, to já nemůžu vědět,;) zatím tě neznám a ani jsem od tebe nic nečetla, ale jak jsem teď koukala, až dočtu Poslední vlka, vrhnu se na tvé Nejúžasnější hrozné léto.

emam

36180)  emam (23.03.2014 22:10)

Wicca, myslíš, že už jsem z toho vyrostla?
Není nad reklamu našených čtenářů

Wicca

36179)  Wicca (23.03.2014 22:09)

Kate, já se ní vybodla a asi půjdu na opravky. :) Neboj, budu, zatím se měj.

Wicca

36178)  Wicca (23.03.2014 22:07)

ST, už čtu. :) Jsem asi v půlce druhé kapitoly a zatím se mi to vážně líbí, díky za typ. S tou knížkou ještě uvidím, pořád žiju z nepravidelného kapesného od mých rodičů. Spíš jí zkusím stáhnou v pdf.

Kate

36177)  Kate (23.03.2014 22:05)

Wic, no strašně moc. :D Zítra mi drž palce.
Já taky musím jít, tak se všichni mějte, dobrou noc.

SestraTwilly

36176)  SestraTwilly (23.03.2014 22:03)

Wicca ale toho Posledného vlka si daj,Karolka je veľmi kvalitný a dobrý autor aj iné poviedky od nej sú krásne.A keď pozrieš vľavo,uvidíš knihu Kukačka,je od nej...vynikajúca,výborná,kúp si ju a neoľutuješ.To nie je reklama,teda trochu je,ale ona si to zaslúži.

Wicca

36175)  Wicca (23.03.2014 22:01)

kate, co chemie? Užila jsi si jí?

Wicca

36174)  Wicca (23.03.2014 21:58)

Luc, to je dobře já jsem taky vyspělejší než moje věková kategorie, zatím ahoj. :)
Kate, ne neva
Emam, kušuj, taky ti bylo 16.

Kate

36173)  Kate (23.03.2014 21:54)

Ahoj, Luc :)

SestraTwilly

36172)  SestraTwilly (23.03.2014 21:52)

ahoj:)

emam

36171)  emam (23.03.2014 21:52)

Dobrou noc, Luci

LuciaCullen2

36170)  LuciaCullen2 (23.03.2014 21:51)

Kate: Nie v pohode.
Všetkým: Prepášte starenky, dievčatá, batoľatá a neviem čo ešte, ale ja už idem, takže možno zajtra.

emam

36169)  emam (23.03.2014 21:50)

A myslíš, že ti to prodaj?

emam

36168)  emam (23.03.2014 21:50)

Já nebiju, jak říká Hanička, já jen vyhrožuju Ale z lecčeho se vyrůst nedá...

Kate

36167)  Kate (23.03.2014 21:50)

Wic, já se nevytahuju. ;) A doufám, že nevadí, že jsem si vaše přezdívky zkrátila na Luc a Wic? :)

SestraTwilly

36166)  SestraTwilly (23.03.2014 21:49)

Ema máš u mňa pivo,víno alebo čo budeš chcieť
Teda ja si nedám,vzhľadom na vek...

«   1 ... 123 124 125 126 127 128 129 130 131 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek