


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442003×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36184) emam (23.03.2014 22:20)
NHL, no nazdar
Není to ten nejlepší kousek, ale je ta snad pár dobrých momentů. Je to jedna z prvotin a spoluatorčina jediná povídka
Katuš, manžel to ví?
36183) SestraTwilly (23.03.2014 22:19)
aj to sa ti bude páčiť určite...
Ema má výborné aj jednorázovky.
36182) SestraTwilly (23.03.2014 22:18)
no ja na Karolku nedám dopustiť,s jej tvorbou som sa na tomto webe stretla ako s prvou a bola to láska na prvý pohľad...alebo na prvé prečítanie...
36181) Wicca (23.03.2014 22:17)
Em, to já nemůžu vědět,
zatím tě neznám a ani jsem od tebe nic nečetla, ale jak jsem teď koukala, až dočtu Poslední vlka, vrhnu se na tvé Nejúžasnější hrozné léto.
36180) emam (23.03.2014 22:10)
Wicca, myslíš, že už jsem z toho vyrostla?
Není nad reklamu našených čtenářů ![]()
36179) Wicca (23.03.2014 22:09)
Kate, já se ní vybodla a asi půjdu na opravky.
Neboj, budu, zatím se měj.
36178) Wicca (23.03.2014 22:07)
ST, už čtu.
Jsem asi v půlce druhé kapitoly a zatím se mi to vážně líbí, díky za typ.
S tou knížkou ještě uvidím, pořád žiju z nepravidelného kapesného od mých rodičů.
Spíš jí zkusím stáhnou v pdf.
36177) Kate (23.03.2014 22:05)
Wic, no strašně moc.
Zítra mi drž palce.
Já taky musím jít, tak se všichni mějte, dobrou noc.
36176) SestraTwilly (23.03.2014 22:03)
Wicca ale toho Posledného vlka si daj,Karolka je veľmi kvalitný a dobrý autor aj iné poviedky od nej sú krásne.A keď pozrieš vľavo,uvidíš knihu Kukačka,je od nej...vynikajúca,výborná,kúp si ju a neoľutuješ.To nie je reklama,teda trochu je,ale ona si to zaslúži.
36174) Wicca (23.03.2014 21:58)
Luc, to je dobře
já jsem taky vyspělejší než moje věková kategorie, zatím ahoj. ![]()
Kate, ne neva
Emam, kušuj, taky ti bylo 16.
36170) LuciaCullen2 (23.03.2014 21:51)
Kate: Nie v pohode.
Všetkým: Prepášte starenky, dievčatá, batoľatá a neviem čo ešte, ale ja už idem, takže možno zajtra.
36168) emam (23.03.2014 21:50)
Já nebiju, jak říká Hanička, já jen vyhrožuju
Ale z lecčeho se vyrůst nedá...
36167) Kate (23.03.2014 21:50)
Wic, já se nevytahuju.
A doufám, že nevadí, že jsem si vaše přezdívky zkrátila na Luc a Wic? ![]()
36166) SestraTwilly (23.03.2014 21:49)
Ema máš u mňa pivo,víno alebo čo budeš chcieť
Teda ja si nedám,vzhľadom na vek...
36185) SestraTwilly (23.03.2014 22:22)
áno a je s tým vyrovnaný
nemá inú možnosť