Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 122 123 124 125 126 127 128 129 130 ... 1936   »

Kate

36205)  Kate (24.03.2014 19:32)

Normální známka, jo, taky bych z té chemie potřebovala nějakou normálnější známku.
A takový malý dotaz: Koho z Twilight máš nejraději?

LuciaCullen2

36204)  LuciaCullen2 (24.03.2014 19:28)

Písonka z biológie napísana a mám sa fajn.
Dúfam, že bude nejaká normálna známka.

Kate

36203)  Kate (24.03.2014 19:25)

Celkem fajn. Písemka z chemie napsána.
CO ty? :)

LuciaCullen2

36202)  LuciaCullen2 (24.03.2014 19:24)

Tak ako Kate?

Kate

36201)  Kate (24.03.2014 19:23)

Áhoj! ;)

LuciaCullen2

36200)  LuciaCullen2 (24.03.2014 19:19)

Ahoj, ide niekto aj dnes kecať?

SestraTwilly

36199)  SestraTwilly (23.03.2014 22:47)

ahojte:)

Wicca

36198)  Wicca (23.03.2014 22:46)

St, já jsem nevěděla, že je to od ní. Hledala jsem jednu knížku a ono to tam bylo, ani jsem nevěděla, co to je. Omlouvám se , jestli jsem tím někoho urazila. Od zdejších autorek si vše čtu tady.

emam

36197)  emam (23.03.2014 22:46)

Pro dnešek mám hotovo a mířím taky do hajan.
Dobrou noc a hezké sny

SestraTwilly

36196)  SestraTwilly (23.03.2014 22:42)

ja na tvojom mieste by som veľmi nerozhlasovala,že to sťahuješ ...ono sa to nemusí páčiť autorkám.Slušnosť káže si vyžiadať súhlas...

Wicca

36195)  Wicca (23.03.2014 22:41)

Dámy, už to taky zabalím. ;) Zevluju tu od sedmi. Tak se zatím mějte a dobrou noc!

Wicca

36194)  Wicca (23.03.2014 22:39)

Ale co dní miluju, je Upír na krku, u téhle povídky jsem se řehtala od začátku do konce.

SestraTwilly

36193)  SestraTwilly (23.03.2014 22:37)

a ja viem...pôst

Wicca

36192)  Wicca (23.03.2014 22:37)

St, já vím, hlavně v My way, tam tě vážně dostávala. :) My way jsem tu četla jako první a díky téhle povídce jsem si tenhle web zamilovala.
Padlí andělé nepláčou jsem četla, ale nedočtla, zkusím se k tomu vrátit. :) Ani nevím, že je to od ní, jednou jsem na to narazila na uložto.cz a stáhla jsem to, docela se mi líbilo.

emam

36191)  emam (23.03.2014 22:35)

Nepokoušej! Až po Velikonocích

SestraTwilly

36190)  SestraTwilly (23.03.2014 22:32)

Ajinka je výborná,skús ju,jej Edward je neopakovateľný a nie je upír...;)

Wicca

36189)  Wicca (23.03.2014 22:32)

Pardon dámy, teď mi to tady trochu blblo. Byly to Hanetka&MisaBells, Ajjinka a Nebraska, na ty nedám dopustit.
Em, Padlý anděl? Něco mi to říká, jdu se na to podívat.

emam

36188)  emam (23.03.2014 22:30)

Padlé anděli jsem ještě nešetla. Zase mám nedostatečnou:(

SestraTwilly

36187)  SestraTwilly (23.03.2014 22:28)

Myšička to je klasika,to je povinné čítanie na tomto webe...a Hanetkiných Padlých anielov si čítala? To je tiež výborné.

emam

36186)  emam (23.03.2014 22:26)

A kdo jsou ty další dvě? jinak, Hanetce se nedivím, je jedinečná a pořád doufám, že se k ní někdy taky víc prokoušu.
ST

«   1 ... 122 123 124 125 126 127 128 129 130 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek