


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442000×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36204) LuciaCullen2 (24.03.2014 19:28)
Písonka z biológie napísana a mám sa fajn.
Dúfam, že bude nejaká normálna známka.
36198) Wicca (23.03.2014 22:46)
St, já jsem nevěděla, že je to od ní. Hledala jsem jednu knížku a ono to tam bylo, ani jsem nevěděla, co to je. Omlouvám se , jestli jsem tím někoho urazila.
Od zdejších autorek si vše čtu tady.
36196) SestraTwilly (23.03.2014 22:42)
ja na tvojom mieste by som veľmi nerozhlasovala,že to sťahuješ ...ono sa to nemusí páčiť autorkám.Slušnosť káže si vyžiadať súhlas...
36195) Wicca (23.03.2014 22:41)
Dámy, už to taky zabalím.
Zevluju tu od sedmi. Tak se zatím mějte a dobrou noc!
36194) Wicca (23.03.2014 22:39)
Ale co dní miluju, je Upír na krku, u téhle povídky jsem se řehtala od začátku do konce.
36192) Wicca (23.03.2014 22:37)
St, já vím, hlavně v My way, tam tě vážně dostávala.
My way jsem tu četla jako první a díky téhle povídce jsem si tenhle web zamilovala.
Padlí andělé nepláčou jsem četla, ale nedočtla, zkusím se k tomu vrátit.
Ani nevím, že je to od ní, jednou jsem na to narazila na uložto.cz a stáhla jsem to, docela se mi líbilo.
36190) SestraTwilly (23.03.2014 22:32)
Ajinka je výborná,skús ju,jej Edward je neopakovateľný a nie je upír...
36189) Wicca (23.03.2014 22:32)
Pardon dámy, teď mi to tady trochu blblo.
Byly to Hanetka&MisaBells, Ajjinka a Nebraska, na ty nedám dopustit. ![]()
Em, Padlý anděl? Něco mi to říká, jdu se na to podívat.
36187) SestraTwilly (23.03.2014 22:28)
Myšička to je klasika,to je povinné čítanie na tomto webe...a Hanetkiných Padlých anielov si čítala? To je tiež výborné.
36186) emam (23.03.2014 22:26)
A kdo jsou ty další dvě? jinak, Hanetce se nedivím, je jedinečná a pořád doufám, že se k ní někdy taky víc prokoušu.
ST
![]()
36205) Kate (24.03.2014 19:32)
Normální známka, jo, taky bych z té chemie potřebovala nějakou normálnější známku.
A takový malý dotaz: Koho z Twilight máš nejraději?