Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 126 127 128 129 130 131 132 133 134 ... 1936   »

Wicca

36125)  Wicca (23.03.2014 20:18)

To já mám radši Sonic Youth, Talking Heads a celkově hudbu z konce osmdesátých let a devadesátek, moderní hudbu moc nemusím. Jop, všimla.

Kate

36124)  Kate (23.03.2014 20:17)

Wicco, historie umění, psychologie, literatura? Jsi můj člověk, já bych chtěla studovat přesně to samé.

Kate

36123)  Kate (23.03.2014 20:15)

LuciaCullen2, no jo, máme tu úplně úžasné smajlíky! My víme!
Tak se, Luc i Wicco, zatím mějte, já se jdu ponořit do tajů chemie. :D

Wicca

36122)  Wicca (23.03.2014 20:13)

Pro mě je to jedna z možností, ještě bych se chtěla zabývat psychologií, historií umění a literaturou. :)

LuciaCullen2

36121)  LuciaCullen2 (23.03.2014 20:12)

Wicca: Myslím, že na tejto stránke je viac podobných dievčat, ako sa priznala aj Kate.
No a akú hudbu rada počúvam? Od klasiky, k Lindsey Striling, Vanessi Mey, cez rádoivé pesničky, Avril Lavigne až po Linkink park a Evencese. Ja si v hudbe veľmi nevyberám, no čo nemám rada sú ľudové pesničky.
Aj vy ste si všimli, že tu majú skvelých smajlov?

LuciaCullen2

36120)  LuciaCullen2 (23.03.2014 20:09)

Kate: Určite nie si jediná, pretože mňa to tak isto baví. :)

Kate

36119)  Kate (23.03.2014 20:06)

Ahojte, holky! :) Koukám, že nejsem jediná, kdo by chtěl zkusit žurnalistiku. ;)

Wicca

36118)  Wicca (23.03.2014 19:57)

Jakou hudbu máš nejradši? Chceš být žurnalistka? :) Je to jedna z možností, co bych chtěla studovat.

LuciaCullen2

36117)  LuciaCullen2 (23.03.2014 19:51)

Wicca: Niečo podobné ako ty. Rada upravujem stránky, ešte radšej čítam, píšem, počúvam hudbu a milujem dobrú zábavu s priateľmi. A ako vravíš aj fotenie sa mi páči. Proste všetko, čo ma spoločné so žurnalistikou. ;)

Wicca

36116)  Wicca (23.03.2014 19:30)

SestraTwilly, díky! :)
LuciaCullen2, mno, tak ráda si vymýšlím povídky a někdy se dokonce dokopu k tomu, abych něco napsala, miluju muziku, knížky, umění, focení a tak... :) A co ty? :)

LuciaCullen2

36115)  LuciaCullen2 (23.03.2014 19:19)

Wicca, jasné, že nie. :) Na začiatok mi prezradíš, čo rada robíš, aby sme mali o čom kecať?

SestraTwilly

36114)  SestraTwilly (23.03.2014 18:52)

Wicca daj si Posledný vlk od Karolky:) krásna poviedka

Wicca

36113)  Wicca (23.03.2014 18:01)

Ahoj, já bych ti nevadila? :) Tak nějak nemám co dělat... :)

LuciaCullen2

36112)  LuciaCullen2 (23.03.2014 17:58)

Ahoj, nejdete si niekto pokecať?

Wicca

36111)  Wicca (23.03.2014 16:37)

Ahoj holky, ;) neznáte některá povídky o Leah, kromě Zákon vlkov?

HMR

36110)  HMR (21.03.2014 23:48)

emam

36109)  emam (21.03.2014 23:44)

Spíš budu muset hledat nového:p
Nu, nic. Dobrou noc Čeká mě Tortopění

Lipi4

36108)  Lipi4 (21.03.2014 23:39)

tak snad jo

emam

36107)  emam (21.03.2014 23:37)

A poznám ho včas? Mě se to totiž povedlo už dvakrát

Lipi4

36106)  Lipi4 (21.03.2014 23:37)

tak snad ho potkáš a vysvětlíš mu to ...

«   1 ... 126 127 128 129 130 131 132 133 134 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek