


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442022×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36124) Kate (23.03.2014 20:17)
Wicco, historie umění, psychologie, literatura?
Jsi můj člověk, já bych chtěla studovat přesně to samé.
36123) Kate (23.03.2014 20:15)
LuciaCullen2, no jo, máme tu úplně úžasné smajlíky!
My víme!
Tak se, Luc i Wicco, zatím mějte, já se jdu ponořit do tajů chemie.
36122) Wicca (23.03.2014 20:13)
Pro mě je to jedna z možností, ještě bych se chtěla zabývat psychologií, historií umění a literaturou. ![]()
36121) LuciaCullen2 (23.03.2014 20:12)
Wicca: Myslím, že na tejto stránke je viac podobných dievčat, ako sa priznala aj Kate.
No a akú hudbu rada počúvam? Od klasiky, k Lindsey Striling, Vanessi Mey, cez rádoivé pesničky, Avril Lavigne až po Linkink park a Evencese. Ja si v hudbe veľmi nevyberám, no čo nemám rada sú ľudové pesničky.
Aj vy ste si všimli, že tu majú skvelých smajlov?
36119) Kate (23.03.2014 20:06)
Ahojte, holky!
Koukám, že nejsem jediná, kdo by chtěl zkusit žurnalistiku. ![]()
36118) Wicca (23.03.2014 19:57)
Jakou hudbu máš nejradši? Chceš být žurnalistka?
Je to jedna z možností, co bych chtěla studovat.
36117) LuciaCullen2 (23.03.2014 19:51)
Wicca: Niečo podobné ako ty. Rada upravujem stránky, ešte radšej čítam, píšem, počúvam hudbu a milujem dobrú zábavu s priateľmi. A ako vravíš aj fotenie sa mi páči. Proste všetko, čo ma spoločné so žurnalistikou.
36116) Wicca (23.03.2014 19:30)
SestraTwilly, díky! ![]()
LuciaCullen2, mno, tak ráda si vymýšlím povídky a někdy se dokonce dokopu k tomu, abych něco napsala, miluju muziku, knížky, umění, focení a tak...
A co ty? ![]()
36115) LuciaCullen2 (23.03.2014 19:19)
Wicca, jasné, že nie.
Na začiatok mi prezradíš, čo rada robíš, aby sme mali o čom kecať?
36125) Wicca (23.03.2014 20:18)
To já mám radši Sonic Youth, Talking Heads a celkově hudbu z konce osmdesátých let a devadesátek, moderní hudbu moc nemusím.
Jop, všimla.