


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442032×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36064) SestraTwilly (21.03.2014 20:59)
Hani,irónia a satira je korením života...občas si treba rypnúť...
36057) HMR (21.03.2014 20:49)
že jo, Kate?
naše povídky mají hlavu a patu, píšeme spisovnou češtinou, nepoužíváme vulgarismy, dbáme na stylistiku, nevyžíváme se v hororových situacích, zbytečně netrápíme svoje hrdiny... no zkrátka jsme dokonalé!
a jestli s tím někdo nesouhlasí, tak
36065) HMR (21.03.2014 21:12)
jj, občas není zbytí...
mimochodem ST, co ta tvoje biologická ségra? u nás je březen už pár dní, ona má jiný kalendář?
a vůbec... kde je Bosorka????????????????????????????