


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442044×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36001) HMR (16.03.2014 15:03)
mnó... takový libový vepřový řízek v troobalu či kuřecí obrácený s cibulí... nemám nic proti... a co ty ráda?
jo, chápu to dobře, že oni si poručili a ty jsi usmažila, že?
35993) HMR (16.03.2014 10:44)
mnó... koukám, že jak pro koho... jsi celá? neodfouklo tě při donášce?
35990) Rowana (15.03.2014 06:46)
Kate, není to tajemství.
Máme dneska deskovky - Boardgame open. Od 13h v Pardubicích u Bílého koníčka na Pernštýnském náměstí. Kdybys náhodou měla cestu kolem, můžeš se stavit podívat.
35988) Lipi4 (14.03.2014 21:45)
Jen vlastní blbost ... holt jsem kovářova kobyla ... všem vezmu knížky jen na sebe zapomenu
36005) HMR (16.03.2014 16:26)
ahoj, Row... jak dopadlo soutěžní klání?