


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442063×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35937) SestraTwilly (13.03.2014 21:26)
ja som sa tak začítala do EP,že som zabudla na čas...ešte som ani riady po večery neumyla
35936) SestraTwilly (13.03.2014 21:24)
Hani a ty sa kde flákaš?Ja som sa zľakla,že si dala výpoveď...alebo si chorá...alebo s nami nechceš nič mať...
35945) SestraTwilly (13.03.2014 21:40)
Ema vypýtaj si heslo na web a môžeš čítať aj ty...je to výborné,nedá sa odtrhnúť od toho románu...