


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442057×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35897) Kate (09.03.2014 19:38)
Hezký večer
Katí, možná tě potěší, že nejsi sama, kdo je nachlazený.
A možná tě taky potěší, že po neděli bude snad co nejdříve 15. kapitola.
35891) SestraTwilly (09.03.2014 13:03)
Ja celá nadšená,že tu večer bude debatný krúžok...
no nič...budem sa tu tíško liečiť sama
35889) SestraTwilly (09.03.2014 11:05)
Haničko srdéčko ahoj! A čo ty tu ráno,ja že večer poklábosíme a ty už tu...alebo ťaháš non stop?
35905) Lipi4 (10.03.2014 21:48)
to je můj normální stav