


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442074×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35811) Lipi4 (26.02.2014 22:17)
ukašlaně, ale už je to lepší
(snad to bude v neděli na dýl než jen na donášku literatury
)... a Ondrovi se spustila do toho rýma, tak se bojím
jaký zub se klube
35806) SestraTwilly (25.02.2014 23:09)
Ema ty máš na mňa len pozitívny vplyv,po každej stránke
a dievčatá moc nefilozofujte,čitala som že na večer to škodí
35825) leelee (26.02.2014 22:56)
zkratky můžou mít spoustu vysvětlení
ale myslim že je to spíš ta klasika