


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442090×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35802) HMR (25.02.2014 22:29)
hmmm... zvířátka nebudou?
tak nějakého slušivého upíra bych prosila... Zn: vlkodlci vítáni též
deset dní? svátek?
hezký!!! to je nějaký kód pro přihlížející?
35805) HMR (25.02.2014 22:42)