Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 145 146 147 148 149 150 151 152 153 ... 1936   »

Lipi4

35745)  Lipi4 (20.02.2014 23:10)

Já se juknu a spočítám to

Lipi4

35744)  Lipi4 (20.02.2014 22:53)

pevnost byla postavena v pokoji a Ondra byl ve svém lehátku ... jo, tekrát to bylo miminko
.... škoda, že jsem pevnost neudělala v listopadu, jelikož to jsem brala nejvíce knížek

Lipi4

35743)  Lipi4 (20.02.2014 22:52)

tady je foto s Fiftym https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151322295807632&set=o.346893322061433&type=1&ref=nf
a tady jsou i Robertci https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/t1/285737_418087054943136_990390770_n.jpg

leelee

35742)  leelee (20.02.2014 22:42)

em myslim, že vešel sice vyrost, ale kníže asi přibylo:D

Lipi4

35741)  Lipi4 (20.02.2014 22:40)

Náhodou loni z toho měl pevnost

SestraTwilly

35740)  SestraTwilly (20.02.2014 22:30)

tak,tak

leelee

35739)  leelee (20.02.2014 22:23)

zase bude Ondra zavalenej knížkama?:D za chvíli mu z toho budeš stavět pevnost :D

Lipi4

35738)  Lipi4 (20.02.2014 22:15)

až bude, tak uvidíš fotot na FB

Lipi4

35737)  Lipi4 (20.02.2014 22:06)

Měl by v pondělí.. záleží na PPL

SestraTwilly

35736)  SestraTwilly (20.02.2014 22:04)

podla mňa veľmi dobre napísaný román...dostal ma úplne.Kto ho bere len ako porno román,nevie čítať s porozumením.

Lipi4

35735)  Lipi4 (20.02.2014 21:59)

Nepočká, jelikož to odkládám už od středy a bojím se, že bych to pak nedala ... aspoň, že Gabriel mi přijede až před dvěře

SestraTwilly

35734)  SestraTwilly (20.02.2014 21:57)

ja sa tak teším,ani nevieš ako...aspoň že Kukačku som dostala od tých mumákov,trvá im to všetko...
Len teraz som tak plná dojmov z Gabriela a Fiftyho,že neviem či si ju budem vedieť patrične vychutnať.Ešte som sa neodhodlala ju otvoriť,len sa z nej teším...a snažim sa to vstrebať všetko.

Lipi4

35733)  Lipi4 (20.02.2014 21:52)

Zejtra jedu pro 14 Kukaček, tak jsem zvědavá, jak to dáme

SestraTwilly

35732)  SestraTwilly (20.02.2014 21:45)

Kukačku už mám ale Gabriel bude až o týždeň,neviem sa dočkať...:(

Lipi4

35731)  Lipi4 (20.02.2014 21:44)

ten má noční, takže je všechno na mě ... jsem zvědavá jak přežiju víkend... aspoň, že nemám teplotu jako poslední dva dny:p

Lipi4

35730)  Lipi4 (20.02.2014 21:40)

Nevím, jestli budu v pondělí já ... aktuálně chraptím a vypadá to na angínu :p :p a musím se z toho dostat, abych mohla 1. vůbec donést Kukačku a spol...

SestraTwilly

35728)  SestraTwilly (20.02.2014 21:22)

máš tam poviedku?Idem sa mrknúť,ale ešte musím dočítať Prekážky;)

SestraTwilly

35727)  SestraTwilly (20.02.2014 21:03)

ahoj Ema:)
nemôže byť každý deň "posvícení"

Nana08

35726)  Nana08 (19.02.2014 20:57)

Ree to by bilo skvelé pls :) :) :)

«   1 ... 145 146 147 148 149 150 151 152 153 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse - Volturi