


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442094×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35744) Lipi4 (20.02.2014 22:53)
pevnost byla postavena v pokoji a Ondra byl ve svém lehátku ... jo, tekrát to bylo miminko
.... škoda, že jsem pevnost neudělala v listopadu, jelikož to jsem brala nejvíce knížek ![]()
35743) Lipi4 (20.02.2014 22:52)
tady je foto s Fiftym https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151322295807632&set=o.346893322061433&type=1&ref=nf
a tady jsou i Robertci https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/t1/285737_418087054943136_990390770_n.jpg
35739) leelee (20.02.2014 22:23)
zase bude Ondra zavalenej knížkama?
za chvíli mu z toho budeš stavět pevnost ![]()
35736) SestraTwilly (20.02.2014 22:04)
podla mňa veľmi dobre napísaný román...dostal ma úplne.Kto ho bere len ako porno román,nevie čítať s porozumením.
35735) Lipi4 (20.02.2014 21:59)
Nepočká, jelikož to odkládám už od středy a bojím se, že bych to pak nedala ... aspoň, že Gabriel mi přijede až před dvěře
35734) SestraTwilly (20.02.2014 21:57)
ja sa tak teším,ani nevieš ako...aspoň že Kukačku som dostala od tých mumákov,trvá im to všetko...
Len teraz som tak plná dojmov z Gabriela a Fiftyho,že neviem či si ju budem vedieť patrične vychutnať.Ešte som sa neodhodlala ju otvoriť,len sa z nej teším...a snažim sa to vstrebať všetko.
35732) SestraTwilly (20.02.2014 21:45)
Kukačku už mám
ale Gabriel bude až o týždeň,neviem sa dočkať...
35731) Lipi4 (20.02.2014 21:44)
ten má noční, takže je všechno na mě ... jsem zvědavá jak přežiju víkend... aspoň, že nemám teplotu jako poslední dva dny
35730) Lipi4 (20.02.2014 21:40)
Nevím, jestli budu v pondělí já
... aktuálně chraptím a vypadá to na angínu
a musím se z toho dostat, abych mohla 1. vůbec donést Kukačku a spol...
35729) Lipi4 (20.02.2014 21:34)
Em, tady se můžeš podívat na medaile http://www.ceskatelevize.cz/zoh/videoarchiv/nejlepsi-videa/263659-medailovy-ceremonial-zlata-martina-sablikova/
35728) SestraTwilly (20.02.2014 21:22)
máš tam poviedku?Idem sa mrknúť,ale ešte musím dočítať Prekážky
35745) Lipi4 (20.02.2014 23:10)
Já se juknu a spočítám to