


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442102×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35698) Ree (18.02.2014 20:49)
Určitě dopadnou Slováci na mistrovství lépe. Tam je porazíme až ve finále.
35705) Lipi4 (19.02.2014 16:00)
myslím, že můžu říct, že máme Zlato
Martina je nejlepší