Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 147 148 149 150 151 152 153 154 155 ... 1936   »

Lipi4

35705)  Lipi4 (19.02.2014 16:00)

myslím, že můžu říct, že máme Zlato Martina je nejlepší

Kate

35704)  Kate (19.02.2014 15:54)

Lipi4

35703)  Lipi4 (19.02.2014 15:53)

Lipi4

35702)  Lipi4 (19.02.2014 15:46)

Tak jedem Martino

Kate

35701)  Kate (19.02.2014 15:27)

:D :D :D

Lipi4

35700)  Lipi4 (19.02.2014 13:07)

:D :D :D :D :D :D malý záznam ze včerejška http://youtu.be/AAw8b3BcUrg

Lipi4

35699)  Lipi4 (18.02.2014 21:15)

Ree, tak to našim moc věříš

Ree

35698)  Ree (18.02.2014 20:49)

Určitě dopadnou Slováci na mistrovství lépe. Tam je porazíme až ve finále.

Rowana

35697)  Rowana (18.02.2014 20:29)

Kate

35696)  Kate (18.02.2014 20:27)

Anoooo!!!!

SestraTwilly

35695)  SestraTwilly (18.02.2014 20:24)

a koniec...nevadí snáď na MS to dopadne lepšie :'-(

Bosorka

35694)  Bosorka (18.02.2014 20:23)

A Plekýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

Kate

35693)  Kate (18.02.2014 20:22)

Hej!!!!! 5:3!

SestraTwilly

35692)  SestraTwilly (18.02.2014 20:21)

Empress

35691)  Empress (18.02.2014 20:21)

:'-(

Empress

35690)  Empress (18.02.2014 20:20)

Achjoooo

Empress

35689)  Empress (18.02.2014 20:19)

Este jeden este jeden

SestraTwilly

35688)  SestraTwilly (18.02.2014 20:17)

Slovensko do toho ešte jeden gól dajte chalani

35687)   (18.02.2014 20:15)

achjo achjo.... chtějí medaili z krasobruslení??

Kate

35686)  Kate (18.02.2014 20:11)

Hop, hop, Českoooooooo!

«   1 ... 147 148 149 150 151 152 153 154 155 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek