


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442084×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35759) SestraTwilly (21.02.2014 20:23)
ja som teraz dočítala Fiftyho,predtým Gabriela...ale to už asi máš prelúskané a dnes sa dám do Kukačky
35757) SestraTwilly (21.02.2014 20:12)
ježiškové husličky stále a neustále...ja by som sa bez kníh zbláznila a hlavne dobrých
35750) HMR (21.02.2014 20:05)
hezky řečeno, že ti to moc neřeklo...
ale to neva... nemusí se nám líbit ty samé knížky...
hlavně že se po/před skleničce červeného líbíme sobě navzájem...
35746) Lipi4 (20.02.2014 23:14)
22 Michaelů
19 Robertů
17 Fifty 2
18 G. Inferno
29 S Hlavou v pejru
10 Ostuda
6 G. Očistec
9 Plyšák
14 Kukačka
35765) SestraTwilly (21.02.2014 21:19)
a hlavne zo života