


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442075×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35844) HMR (01.03.2014 20:16)
co ty tu? mnó... to si asi musí každý vyzkoušet sám... ale ne na veřejnosti
35839) Rowana (28.02.2014 22:47)
Lipi, spoléhám na to.
Jsem mimo.
Teda jako, sice jsem Nema viděla, ale ... no, asi už je pozdě. Mozek vypnul a tak.
35829) leelee (28.02.2014 21:32)
ááááá bojim ona chce fakt vysvětlení
no dobře CML protože máš pod palcem lecos
35845) HMR (01.03.2014 20:23)
odvar z makovic?