


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442076×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35863) leelee (06.03.2014 23:39)
ST jestli ono to nebude tím, že tohle už si četla tolikrát a z tolika úhlů, že nedokážeš říct kdo to napsal (prej je 94% příběhů prózy přebráno z bible, to mám od SarkaS, něco na tom asi bude, ne nejsem věřící)
35861) SestraTwilly (06.03.2014 23:19)
Ema ja som nepovedala,že by sa mi nepáčil,len akokeby trochu stratil švih...prvý diel bol viac dramatický
35858) Kate (06.03.2014 22:42)
Ahojte
Jejda, jste tu nějaké nemocné
ST, doufám, že bude brzy lépe.
![]()
Mějte se krásně, já zase jdu o dům dál, dobrou noc.
![]()
35851) SestraTwilly (05.03.2014 20:53)
Twilly je pracovne vyťažená...ale snaží sa ,aspoň mi to tvrdila pracovať na ďaľšej kapitolke.Ale kedy bude...to je vo hviezdach.
35850) Nana08 (05.03.2014 20:00)
Ahoj holky nevíte nekdo co je s Twilli ? dlho už tafy nebila a ni její novou další kapitolku nepridala nevíte co je sní ? a inak co nové
35865) Lipi4 (07.03.2014 19:32)