Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 139 140 141 142 143 144 145 146 147 ... 1936   »

Lipi4

35865)  Lipi4 (07.03.2014 19:32)

Kate

35864)  Kate (07.03.2014 18:13)

Zdravím všechny :)

leelee

35863)  leelee (06.03.2014 23:39)

ST jestli ono to nebude tím, že tohle už si četla tolikrát a z tolika úhlů, že nedokážeš říct kdo to napsal (prej je 94% příběhů prózy přebráno z bible, to mám od SarkaS, něco na tom asi bude, ne nejsem věřící)

SestraTwilly

35862)  SestraTwilly (06.03.2014 23:25)

Proste ma viac priťahoval ten pôvodný,nenapravený Gabriel.. ;)

SestraTwilly

35861)  SestraTwilly (06.03.2014 23:19)

Ema ja som nepovedala,že by sa mi nepáčil,len akokeby trochu stratil švih...prvý diel bol viac dramatický

SestraTwilly

35860)  SestraTwilly (06.03.2014 23:04)

Ale nemôžem si pomôcť,prvý diel sa mi páčil viac.B) :)

SestraTwilly

35859)  SestraTwilly (06.03.2014 23:02)

Ja som ho už dočítala a dävam si ho znova:)

Kate

35858)  Kate (06.03.2014 22:42)

Ahojte Jejda, jste tu nějaké nemocné
ST, doufám, že bude brzy lépe. :)
Mějte se krásně, já zase jdu o dům dál, dobrou noc. :)

SestraTwilly

35857)  SestraTwilly (06.03.2014 22:39)

Sobota ani nie,skôr chrípková epidémia...

SestraTwilly

35856)  SestraTwilly (06.03.2014 22:29)

Anu nie,dnes som ani nešla do roboty.:(

SestraTwilly

35855)  SestraTwilly (06.03.2014 22:11)

Nikto,pusto ako na starom hrade.

Nana08

35854)  Nana08 (06.03.2014 21:05)

dekujííí holky ste skvělý

Lipi4

35853)  Lipi4 (05.03.2014 22:05)

a nebo mě, když něco zapomenu

leelee

35852)  leelee (05.03.2014 21:29)

Twilly nikoho nebije, vyjma Janebky a to jen vyjímečně B)

SestraTwilly

35851)  SestraTwilly (05.03.2014 20:53)

Twilly je pracovne vyťažená...ale snaží sa ,aspoň mi to tvrdila pracovať na ďaľšej kapitolke.Ale kedy bude...to je vo hviezdach. ;)

Nana08

35850)  Nana08 (05.03.2014 20:00)

Ahoj holky nevíte nekdo co je s Twilli ? dlho už tafy nebila a ni její novou další kapitolku nepridala nevíte co je sní ? a inak co nové B) B)

Lipi4

35849)  Lipi4 (01.03.2014 21:49)

teda občas ti ho klidně půjčím, ať máš 3 děti

Lipi4

35848)  Lipi4 (01.03.2014 21:49)

Klidně

Lipi4

35847)  Lipi4 (01.03.2014 20:58)

To mi povídej... Ondra usnul až v pět a psal pomalu do 7

HMR

35846)  HMR (01.03.2014 20:34)

tak dobrou

«   1 ... 139 140 141 142 143 144 145 146 147 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still