Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 136 137 138 139 140 141 142 143 144 ... 1936   »

matysekmj

35925)  matysekmj (12.03.2014 23:50)

ahoooooj kde jste všichni malá spí a já neusla s ní vypadá to na návrat ztracené ovečky nevím na jak dlouho

Nana08

35924)  Nana08 (11.03.2014 22:01)

Ahoj holky už stečetli tu novou povídku PO MATURITE? je skvělá A jak se máte :) :)

Lipi4

35923)  Lipi4 (11.03.2014 21:59)

Asi se lekla

leelee

35922)  leelee (11.03.2014 21:50)

kdo se bojí nesmí do lesa

Lipi4

35921)  Lipi4 (11.03.2014 21:43)

Copak Emoušku, ty se bojíš??

Lipi4

35920)  Lipi4 (11.03.2014 21:36)

lek

leelee

35919)  leelee (11.03.2014 21:14)

baf

leelee

35918)  leelee (10.03.2014 22:43)

asi jo:D

Lipi4

35917)  Lipi4 (10.03.2014 22:33)

to by bylo asi pozdě

leelee

35916)  leelee (10.03.2014 22:25)

no pravděpodobně bych si v sobotu vzpomněla, asi

Lipi4

35915)  Lipi4 (10.03.2014 22:20)

takže kdybych nenapsala, tak na ně zapomeneš??

leelee

35914)  leelee (10.03.2014 22:14)

nojo já vlastně ještě nemám všechny knížky

Lipi4

35913)  Lipi4 (10.03.2014 22:09)

tahle ti přiletí až k pultu

leelee

35912)  leelee (10.03.2014 22:06)

šmarja ty lítaj v noci bojim

Lipi4

35911)  Lipi4 (10.03.2014 22:05)

leelee, v pátek čekej sovu s balíčkem

leelee

35910)  leelee (10.03.2014 22:03)

Lipi všechno jde B)

Lipi4

35909)  Lipi4 (10.03.2014 22:02)

A jak to jde?? .... Em, my si užijeme až budeme zpívat Hanetce

Marvi

35908)  Marvi (10.03.2014 21:56)

tady se straší... bojím, bojím...

leelee

35907)  leelee (10.03.2014 21:56)

tak co už se těšíte na sobotu (ano, vím že je pondělí)?

leelee

35906)  leelee (10.03.2014 21:51)

tak sem to ale vůbec nemyslela

«   1 ... 136 137 138 139 140 141 142 143 144 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek