


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442060×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35924) Nana08 (11.03.2014 22:01)
Ahoj holky už stečetli tu novou povídku PO MATURITE? je skvělá
A jak se máte
35925) matysekmj (12.03.2014 23:50)
ahoooooj kde jste všichni
malá spí a já neusla s ní
vypadá to na návrat ztracené ovečky
nevím na jak dlouho