Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 133 134 135 136 137 138 139 140 141 ... 1936   »

Kate

35985)  Kate (14.03.2014 21:06)

Jiná akce? :) Jasně, jasně, kdo je zvědavej, bude brzy starej.
Není zač. :)

Rowana

35984)  Rowana (14.03.2014 21:04)

Taky ne. Mám jinou akci.

Díky.

Kate

35983)  Kate (14.03.2014 21:03)

Máš toho teda teď až nad hlavu. Držím palce! :)
Bohužel A ty? :)

Rowana

35982)  Rowana (14.03.2014 20:59)

Měli jsme dnes poslední vyučování a už jsou přede mnou jen zkoušky, diplomka a státnice. Pomalu se začínám vzdávat myšlenky na květnový termín - nestíhám.

Jedeš zítra na sraz?

Kate

35981)  Kate (14.03.2014 20:47)

Row My měli prázdniny a já je většinu času proflákala, tak se to teď snažím dohnat. A co ty? Jak se máš?:)

Rowana

35980)  Rowana (14.03.2014 20:41)

Ahoj, pěkný večer, děvčata. :)

Kate, co se učíš? vždyť je pátek.

Kate

35979)  Kate (14.03.2014 20:21)

Ahoj, jo, je tu někdo, ale učí se.

Nana08

35978)  Nana08 (14.03.2014 19:55)

haloo haloo je tu nekdo??

Lipi4

35977)  Lipi4 (14.03.2014 00:49)

Čičí, možná se k ní s Ondrou dopracujeme

Kate

35976)  Kate (14.03.2014 00:03)

Taky přeji dobrou noc. :)

SestraTwilly

35975)  SestraTwilly (13.03.2014 23:51)

ahojte a pekné sny;)

HMR

35974)  HMR (13.03.2014 23:28)

néééééééééééééééééééééé... i ty jedna

leelee

35973)  leelee (13.03.2014 23:27)

..a každá hlava se musí vařit zvlášť

HMR

35972)  HMR (13.03.2014 23:26)

ta by se ti líbila... pro každou hlavu se musí vařit zvlášť...

Lipi4

35971)  Lipi4 (13.03.2014 23:18)

aha, tak tu neznám

HMR

35970)  HMR (13.03.2014 23:16)

Emilka je Emilka... http://www.csfd.cz/film/225090-o-nosate-carodejnici/

Lipi4

35969)  Lipi4 (13.03.2014 23:05)

Safira, kde??? .... to bych měla dočíst ten poslední díl ... Emilka je kdo??

HMR

35968)  HMR (13.03.2014 23:01)

jj, ono je to víc dílů... no a taky Eragorn, ne? taková Safira je taky zlatíčko, když jsme u těch dračic... ale Emilka je Emilka!

Rowana

35967)  Rowana (13.03.2014 22:59)

Dobrý večer, tak jsem před spaním ještě zvědavě nakoukla a vidím, že se tu rozebírají draci. :-)
Co se doporučené literatury týče, rozšířila bych ji na sérii DragonRealm a Odkaz dračích jezdců. Ale Drakeni z Pernu, to je srdcovka.

A už zase mizím. Dobrou noc.

leelee

35966)  leelee (13.03.2014 22:58)

na netu bys to asi našla

«   1 ... 133 134 135 136 137 138 139 140 141 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek