


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442048×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35982) Rowana (14.03.2014 20:59)
Měli jsme dnes poslední vyučování a už jsou přede mnou jen zkoušky, diplomka a státnice. Pomalu se začínám vzdávat myšlenky na květnový termín - nestíhám.
Jedeš zítra na sraz?
35981) Kate (14.03.2014 20:47)
Row
My měli prázdniny a já je většinu času proflákala, tak se to teď snažím dohnat.
A co ty? Jak se máš?![]()
35970) HMR (13.03.2014 23:16)
Emilka je Emilka... http://www.csfd.cz/film/225090-o-nosate-carodejnici/
35969) Lipi4 (13.03.2014 23:05)
Safira, kde???
.... to bych měla dočíst ten poslední díl
... Emilka je kdo??
35968) HMR (13.03.2014 23:01)
jj, ono je to víc dílů... no a taky Eragorn, ne? taková Safira je taky zlatíčko, když jsme u těch dračic... ale Emilka je Emilka!
35967) Rowana (13.03.2014 22:59)
Dobrý večer, tak jsem před spaním ještě zvědavě nakoukla a vidím, že se tu rozebírají draci. ![]()
Co se doporučené literatury týče, rozšířila bych ji na sérii DragonRealm a Odkaz dračích jezdců. Ale Drakeni z Pernu, to je srdcovka.
A už zase mizím. Dobrou noc.
35985) Kate (14.03.2014 21:06)
Jiná akce?
Jasně, jasně, kdo je zvědavej, bude brzy starej. 

Není zač.