


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442051×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36012) Nana08 (16.03.2014 19:49)
prominte byla sem mimo PC ..
potrebovala sem že kde bych mohla poprosit o práva ..
36008) Rowana (16.03.2014 17:23)
ST, soutěžila, včera. A úspěšně jsem skončila si pátá od konce. Jako odměnu jsem si odnesla rozvrh hodin.
A samozřemě skvělý zážitek.
36025) HMR (17.03.2014 22:22)