


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442085×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
36042) Rowana (19.03.2014 22:19)
Já tu prosím jentak občas okouním, když už mi hrabe.
Třeba jako teď.
Si snad budu muset vzít v práci dovolenou, abych něco napsala, nebo co. Když přijdu odpol. domů, tak už mi to prostě nemyslí.
36036) Rowana (19.03.2014 21:09)
Ahoj, LuciaCullen2, obávám se, že s tímhle musíš do poradny, kde se vyskytují zodpovědné osoby.
Tady se prostě jen kecá.
Jinak přeji pěkný večer vespolek.
36035) LuciaCullen2 (19.03.2014 14:38)
Ahoj,
koľko tu asi tak trvá kým dostanem práva prispievateľa? Požiadala som o nich 3.3 a nechcem byť nedočkavá, ale som. Chápem, že je to web kamarátiek...
36033) HMR (17.03.2014 23:05)
byla jsem poučena, že půst není o mase, je o odepření si něčeho... takže vlastně kecám, páč si nic neodpírám, že? a písmenka už vůbec...
36026) SestraTwilly (17.03.2014 22:24)
cica nám onemela...
aké šoky si zažila Hanka,že si stratila reč.
Ber to ako psychologickú poradňu.
36045) leelee (19.03.2014 22:41)