


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442101×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35723) Lipi4 (19.02.2014 19:46)
Já jen lituju švagrovou (je američanka)
... Brácha hodil na FB status ... Jestli dneska prohrajeme, tak si bude muset moje polovička ustlat na zahradě
35721) Nana08 (19.02.2014 19:38)
Ahojte holky ko se máme?
Kateřinko si tady ješte?
pls kdy dáš další kapču LNMT
35711) Lipi4 (19.02.2014 16:26)
To jsem fandila taky a ještě jsem u toho vařila a honila Pískle, jelikož Ondra musel běhat kolečka, když jela štafeta
35710) Ree (19.02.2014 16:24)
Lipi, mi povídej. My v hodině s profesorkou ještě fandili Bankovi, Ledecké a týmovým běžkařům...
35725) Kate (19.02.2014 20:26)
Ree, myslíš, že bys mi mohla zveřejnit 14. kapitolu LNMT? Prosím.
Děkuji. 