


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442109×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35647) HMR (17.02.2014 23:08)
ve filmech je věcí... nehynoucí láska, neutuchající vášeň... spravedlnost a všelijaké jiné pohádky...
brou
35665) Lipi4 (18.02.2014 18:35)
Holt se naši kluci konečně trošku rozehráli
... Kluci jedééém
... jééé místo Fantomese tam máme Shreka
...
Ree, ty jsi změnila masku??