


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442123×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35572) Marvi (16.02.2014 20:37)
Lepší by bylo kdyby oba týmy poskládali dohromady a třeba i zlato by bylo
35567) Twilly (16.02.2014 20:00)
Kati, našťastie toto nie je náš prvý bratrovražedný boj na webe, takže predpokladám, že prežijeme, tak ako doteraz
35585) SestraTwilly (17.02.2014 21:00)
segro,Samko je už v pohode?