


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442133×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35562) HMR (16.02.2014 17:04)
většinou mě ohrožuje moje vlastní blbost, problém je, že čím jsem starší, tím vystrkuje hlavu výš a výš...
jj, bude to peklo... ještěže jsme nad věcí, že?
35561) SestraTwilly (16.02.2014 17:01)
v utorok to bude husté...hráme spolu,som zvedavá,ako to dopadne
35559) HMR (16.02.2014 16:50)
hmmmm, s obavami, ale snad už žádné nebezpečí nehrozí... hlavně to nezakřiknout...
35555) HMR (16.02.2014 15:01)
dobrý... co všechno to po mně bude chtít, kdybych se chtěla přihlásit?
35546) Marvi (15.02.2014 23:11)
emam díky za povzbuzení, ale spíš to bude proto, aby mi nějak sdělil ať toho nechám, že on je lepší
35565) Marvi (16.02.2014 18:50)
A bratrovražedný souboj, no uvidíme kdo je lepší