


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442119×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35603) HMR (17.02.2014 21:38)
ST, sorry... já myslela, že už je známo, že si to budete muset užít beze mne...
T, mnó, já jsem taky ráda, že žiješ...
Em, že jo?
35602) SestraTwilly (17.02.2014 21:36)
a kto ťa ignoruje Hani? To ty si neodpovedala na to,či pôjdeš 1.3.na zraz.
35601) Twilly (17.02.2014 21:35)
Lásko, kdo by TEBE mohl ignorovat! Mmch, nic a nikoho neignoruju. Jsem ráda že žiju, i když žiju!
35596) Twilly (17.02.2014 21:29)
Wow, BH.. jipíííí...
mnooooo, snažím se ty jejich diety skloubit, tj. vařím tzv. neutrální jídlo. Ale když už, tak se manžel vzdá klidu a sní i něco mléčné (no je to mlsná huba a ve chvíli, kdy mu mléko zakázali, tak pro něj doslova zahořel). Naštěstí máslo snese. A když jsem mlsná já, tak si udělám něco pro sebe, ale to už většinou nemá nic společného s dietou, jako s mýma chutěma
.... pro maso bych vraždila
35592) Twilly (17.02.2014 21:20)
Hele, když mám být upřímná, manžel taky nic moc. Alergie na vajíčka a mléčnou bílkovinu a nesmí žádný olej (ani olivový!). Oběma se diety kříží
... si zvyknééééééš
35591) Twilly (17.02.2014 21:18)
Tedy pod tou kuží mám na mysli svědění do nepříčetnosti a rozeškrábání se až do krve. Kačen potvrdí....
35590) Twilly (17.02.2014 21:16)
spíš jsem se konečně odhodlala parazitovat manželovi na firemním notebooku... kompromis, páč k PC se mi nechce, raději budu hezky pohodlně sedět ve svém oblíbeném ušáku než na tvrdé kancelářské židli.
Emí, Samík má ke všemu co má taky histaminovou intoleranci. Lze si ji lehce zaměnit s obyčejnou alergii, páč projevy jsou díky histaminu stejné. V jeho případě to byla kuže (ááááááááááá help, tady na tom krámu není u s kroužkem
). Teď se, jako novinka, přidalo tečení z nosu a kompletní zahlenění. Lze to potlačit JEN dietou, ale tu musíme odsledovat, takže metoda pokus omyl, jelikož Samík nemluví.
35589) HMR (17.02.2014 21:12)
čus vespolek... aby se některá neurazila... já jen že jsem ji dlouho neviděla...
35588) HMR (17.02.2014 21:10)
HA! koho to vidí mé bystré oči, je to kralevic na bujném oři, není to kralevic na bujném oři? NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ, je to Krvinkááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!
AHOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UŽ BUDE TEN BŘEZEN?
35586) Twilly (17.02.2014 21:06)
Ani nie, soplí a kašle až hrúza, ale čo sa dá čakať od učiek, čo si ani neprečítajú základné informácie o dieťati. Holt, už môžeme s istotou povedať, že chytené horné cesty dýchacie sú našim novým prejavom histaminovej intolerancie.
Našťastie nie je pozapalovaný, ale liečenie aj tak bude trvať celý týždeň...
35605) SestraTwilly (17.02.2014 21:43)
Hani to nemyslíš vážne...neblázni