


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442136×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35542) SestraTwilly (15.02.2014 22:53)
ja teda napriek môjmu hudobnému vzdelaniu spievať neviem vôbec
35537) leelee (15.02.2014 22:35)
já zásadně když mám sluchátka v uších, prostě se nemůžu poslouchat, ale to tě snadno každej vyděsí
35535) leelee (15.02.2014 22:30)
mno
myslim že tvůj sbor má málo členů, aby se tam něco jako já ztratilo
35534) leelee (15.02.2014 22:22)
no to by mi teda neprospělo
, většinu jemnejch rozdílů neslyšim ale falešnej/vlastní zpěv poznám
35532) Rowana (15.02.2014 07:57)
Krásné víkendové a povalentýnské ráno.
Koukám, že se tady za ty dva dny řešila docela dramata.
Em šlo o život (Lipi) a ještě navíc zápasila se zapomnětlivostí.
35545) leelee (15.02.2014 23:06)
to já většinou nemám svědky
... ani psa