Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 151 152 153 154 155 156 157 158 159 ... 1936   »

HMR

35625)  HMR (17.02.2014 22:09)

to neva, za to my žereme tebe, teda tvé makronky... mimochodem kolik zbylo letos růží?

leelee

35624)  leelee (17.02.2014 22:02)

tak tohle s vámi společný nemám a vůbec mě to nežere

HMR

35623)  HMR (17.02.2014 21:59)

o tom ani nepochybuju...

Twilly

35622)  Twilly (17.02.2014 21:58)

no vidíš, kolik toho máme společného????:D

HMR

35621)  HMR (17.02.2014 21:56)

fň... ty jsi ale vtipná... spíš mi řekni, kde mám sehnat na hypotéku já?

Twilly

35620)  Twilly (17.02.2014 21:55)

Hele, Hani, když mi seženeš někoho, kdo za mě bude platit hypotéku, tak to tempo klíííííďo zvolním..

leelee

35619)  leelee (17.02.2014 21:55)

je to zas:D

Kate

35618)  Kate (17.02.2014 21:55)

Jo Haní, každej má ty jarní prázky jinak.

HMR

35617)  HMR (17.02.2014 21:54)

10.3.? oni už zase zavedly samostané kraje? to bylo kdysi, aby se na horách nesešla celá republika naráz...

SestraTwilly

35616)  SestraTwilly (17.02.2014 21:53)

ahoj Kati

Kate

35615)  Kate (17.02.2014 21:52)

Prázdniny! Ale až od 10. 3. Dobrou noc všem

leelee

35614)  leelee (17.02.2014 21:52)

ST prázdniny... jo budou další zajímavý výtvory na fb protože to budu stíhat "v pracovní době":D

HMR

35613)  HMR (17.02.2014 21:51)

pozdě, u nás zrovna probíhají...

emam

35612)  emam (17.02.2014 21:51)

Já už mám "prázdniny" přes tři roky a už mi z toho začíná pěkně hrabat

leelee

35611)  leelee (17.02.2014 21:50)

původ? tak to snad raději couvám

SestraTwilly

35610)  SestraTwilly (17.02.2014 21:49)

ja sa tu pri vás pracovitých až bojím prezradiť,že zase budú prázdniny

emam

35609)  emam (17.02.2014 21:49)

buržoázní původ?

HMR

35608)  HMR (17.02.2014 21:46)


T, hele a není o tom, že si vylepšuješ svůj buržoazní původ? abychom ti nemusely začát vykat...

Twilly

35607)  Twilly (17.02.2014 21:46)

Docela jsi mě teď pobavila, Emí, páč kdybys viděla mé pracovní tempo, které držím už od prosince, tak si o mně nebudeš myslet nic slušného, to mi věř :p

Twilly

35606)  Twilly (17.02.2014 21:44)

áááááááááá.... neříkej, že pracuješ

«   1 ... 151 152 153 154 155 156 157 158 159 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek