


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442115×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
35642) Twilly (17.02.2014 22:55)
Hani, ty mužeš v práci beztrestně spát????? Já chci takyyyyyy!!! Hele, jdu do hajan, holky...
puťu všem
... jdu hají
35638) Lipi4 (17.02.2014 22:46)
já jedině, jak vypadal můj prát před akcí, když seděl na stole a držel si zbraň a rum
, ale nevím jestli jsem foťák nenechala u babi
35636) Lipi4 (17.02.2014 22:43)
když nám hráli chlapi smaý vypalovačky
jen škoda, že nadali ptačí tanec
35635) HMR (17.02.2014 22:39)
obchodní centrum, rodná víska, dětský karneval
samé děsivé věci... jak má jeden potom v noci usnout?
35633) Lipi4 (17.02.2014 22:37)
Ale na ty nepřišla řeč
... navíc drobotina nám nedala skoro prostor na prohození více jak tří vět
35631) Lipi4 (17.02.2014 22:32)
Em, vždyť jsem včera říkala, že barvy na obličej ... no teda tužku na pirátský knírek máme od Leelee
35627) leelee (17.02.2014 22:13)
zeptej se Lipi ta se tam nachomejtla na chvilku kolem pátý skalní fanoušci se dostavili a zbytek spíš nic než moc
35645) Lipi4 (17.02.2014 22:58)
Dobrou nočku
, Slovenky naše krásné